Ortaköy Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi, Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz.%100 Memnuniyet☎ (0212) 320 38 89

ORTAKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Ortaköy yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Ortaköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Ortaköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Ortaköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Ortaköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Ortaköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Ortaköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Ortaköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Ortaköy dış cephe temizliği, Ortaköy dağcı cephe temizliği, Ortaköy dış cephe cam temizliği, Ortaköy cephe temizliği, Ortaköy cam temizliği, Ortaköy temizlik şirketi, Ortaköy temizlik şirketleri, Ortaköy temizlik firması, Ortaköy temizlik firmaları, İstanbul Ortaköy dış cephe temizliği, Ortaköy cephe temizlik şirketiOrtaköy inşaat temizliği, Ortaköy inşaat sonrası temizlik, Ortaköy inşaat sonrası ev temizliği, Ortaköy işyeri temizliği, Ortaköy boş ev temizliği, Ortaköy tadilat sonrası temizlik, Ortaköy okul temizliği, Ortaköy yurt temizliği, Ortaköy inşaat sonu işyeri temizliği, Ortaköy temizlik, Ortaköy inşaat sonrası villa temizliği, Ortaköy ev temizliği, Ortaköy ev temizlik şirketleri, Ortaköy tadilat sonrası ev temizliği, Ortaköy tadilat sonu villa temizliği, Ortaköy ev temizlik şirketiOrtaköy ofis temizliği, Ortaköy ofis genel temizlik, Ortaköy ofis temizleme hizmeti, Ortaköy ofis temizlik şirketi, Ortaköy ofis temizlik şirketleri, Ortaköy ofis temizlik firması, Ortaköy ofis temizlik firmaları, Ortaköy düzenli ofis temizliği, Ortaköy günlük ofis temizliği, Ortaköy part time ofis temizliği, Ortaköy düzenli ofis temizlik şirketi, Ortaköy periyodik ofis temizliği, Ortaköy ofis temizlik fiyatları, Ortaköy ofis temizlik işi, İstanbul Ortaköy ofis temizliğiOrtaköy cam temizliği, Ortaköy cam temizlik şirketleri, Ortaköy okul cam temizliği, Ortaköy yurt cam temizliği, Ortaköy işyeri cam temizliği, Ortaköy ev cam temizliği, Ortaköy hastane cam temizliği, Ortaköy cam temizlik firmaları, Ortaköy cam temizlik şirketi, Ortaköy villa cam temizliği, Ortaköy cam temizlik firması, İstanbul Ortaköy, İstanbul Ortaköy temizlik şirketi, Ortaköy cam temizleme fiyatları, Ortaköy cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.