Maslak Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz. %100 Memnuniyet☎ (0212) 320 38 89

MASLAK TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Maslak yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Maslak’ta kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Maslak’ta verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Maslak’ta hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Maslak’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Maslak’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Maslak’ta uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Maslak Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Maslak dış cephe temizliği, Maslak dağcı cephe temizliği, Maslak dış cephe cam temizliği, Maslak cephe temizliği, Maslak cam temizliği, Maslak temizlik şirketi, Maslak temizlik şirketleri, Maslak temizlik firması, Maslak temizlik firmaları, İstanbul Maslak dış cephe temizliği, Maslak cephe temizlik şirketiMaslak inşaat temizliği, Maslak inşaat sonrası temizlik, Maslak inşaat sonrası ev temizliği, Maslak işyeri temizliği, Maslak boş ev temizliği, Maslak tadilat sonrası temizlik, Maslak okul temizliği, Maslak yurt temizliği, Maslak inşaat sonu işyeri temizliği, Maslak temizlik, Maslak inşaat sonrası villa temizliği, Maslak ev temizliği, Maslak ev temizlik şirketleri, Maslak tadilat sonrası ev temizliği, Maslak tadilat sonu villa temizliği, Maslak ev temizlik şirketiMaslak ofis temizliği, Maslak ofis genel temizlik, Maslak ofis temizleme hizmeti, Maslak ofis temizlik şirketi, Maslak ofis temizlik şirketleri, Maslak ofis temizlik firması, Maslak ofis temizlik firmaları, Maslak düzenli ofis temizliği, Maslak günlük ofis temizliği, Maslak part time ofis temizliği, Maslak düzenli ofis temizlik şirketi, Maslak periyodik ofis temizliği, Maslak ofis temizlik fiyatları, Maslak ofis temizlik işi, İstanbul Maslak ofis temizliğiMaslak cam temizliği, Maslak cam temizlik şirketleri, Maslak okul cam temizliği, Maslak yurt cam temizliği, Maslak işyeri cam temizliği, Maslak ev cam temizliği, Maslak hastane cam temizliği, Maslak cam temizlik firmaları, Maslak cam temizlik şirketi, Maslak villa cam temizliği, Maslak cam temizlik firması, İstanbul Maslak, İstanbul Maslak temizlik şirketi, Maslak cam temizleme fiyatları, Maslak cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.