Merter Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz.%100 Memnuniyet☎ (0545) 710 88 78

MERTER TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Merter yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Merter’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Merter’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Merter’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Merter’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Merter’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Merter’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Merter Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Merter dış cephe temizliği, Merter dağcı cephe temizliği, Merter dış cephe cam temizliği, Merter cephe temizliği, Merter cam temizliği, Merter temizlik şirketi, Merter temizlik şirketleri, Merter temizlik firması, Merter temizlik firmaları, İstanbul Merter dış cephe temizliği, Merter cephe temizlik şirketiMerter inşaat temizliği, Merter inşaat sonrası temizlik, Merter inşaat sonrası ev temizliği, Merter işyeri temizliği, Merter boş ev temizliği, Merter tadilat sonrası temizlik, Merter okul temizliği, Merter yurt temizliği, Merter inşaat sonu işyeri temizliği, Merter temizlik, Merter inşaat sonrası villa temizliği, Merter ev temizliği, Merter ev temizlik şirketleri, Merter tadilat sonrası ev temizliği, Merter tadilat sonu villa temizliği, Merter ev temizlik şirketiMerter ofis temizliği, Merter ofis genel temizlik, Merter ofis temizleme hizmeti, Merter ofis temizlik şirketi, Merter ofis temizlik şirketleri, Merter ofis temizlik firması, Merter ofis temizlik firmaları, Merter düzenli ofis temizliği, Merter günlük ofis temizliği, Merter part time ofis temizliği, Merter düzenli ofis temizlik şirketi, Merter periyodik ofis temizliği, Merter ofis temizlik fiyatları, Merter ofis temizlik işi, İstanbul Merter ofis temizliğiMerter cam temizliği, Merter cam temizlik şirketleri, Merter okul cam temizliği, Merter yurt cam temizliği, Merter işyeri cam temizliği, Merter ev cam temizliği, Merter hastane cam temizliği, Merter cam temizlik firmaları, Merter cam temizlik şirketi, Merter villa cam temizliği, Merter cam temizlik firması, İstanbul Merter, İstanbul Merter temizlik şirketi, Merter cam temizleme fiyatları, Merter cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.