Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi,Olarak Profesyonel Kadromuzla 7/24 Ofis Temizliği,Ev Temizliği,Dış Cephe Temizliği,Konusunda Tecrübeli Personellerimizle %100 Temizlik

MECİDİYEKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Mecidiyeköy yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Mecidiyeköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Mecidiyeköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Mecidiyeköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Mecidiyeköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Mecidiyeköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Mecidiyeköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Mecidiyeköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Mecidiyeköy dış cephe temizliği, Mecidiyeköy dağcı cephe temizliği, Mecidiyeköy dış cephe cam temizliği, Mecidiyeköy cephe temizliği, Mecidiyeköy cam temizliği, Mecidiyeköy temizlik şirketi, Mecidiyeköy temizlik şirketleri, Mecidiyeköy temizlik firması, Mecidiyeköy temizlik firmaları, İstanbul Mecidiyeköy dış cephe temizliği, Mecidiyeköy cephe temizlik şirketiMecidiyeköy inşaat temizliği, Mecidiyeköy inşaat sonrası temizlik, Mecidiyeköy inşaat sonrası ev temizliği, Mecidiyeköy işyeri temizliği, Mecidiyeköy boş ev temizliği, Mecidiyeköy tadilat sonrası temizlik, Mecidiyeköy okul temizliği, Mecidiyeköy yurt temizliği, Mecidiyeköy inşaat sonu işyeri temizliği, Mecidiyeköy temizlik, Mecidiyeköy inşaat sonrası villa temizliği, Mecidiyeköy ev temizliği, Mecidiyeköy ev temizlik şirketleri, Mecidiyeköy tadilat sonrası ev temizliği, Mecidiyeköy tadilat sonu villa temizliği, Mecidiyeköy ev temizlik şirketiMecidiyeköy ofis temizliği, Mecidiyeköy ofis genel temizlik, Mecidiyeköy ofis temizleme hizmeti, Mecidiyeköy ofis temizlik şirketi, Mecidiyeköy ofis temizlik şirketleri, Mecidiyeköy ofis temizlik firması, Mecidiyeköy ofis temizlik firmaları, Mecidiyeköy düzenli ofis temizliği, Mecidiyeköy günlük ofis temizliği, Mecidiyeköy part time ofis temizliği, Mecidiyeköy düzenli ofis temizlik şirketi, Mecidiyeköy periyodik ofis temizliği, Mecidiyeköy ofis temizlik fiyatları, Mecidiyeköy ofis temizlik işi, İstanbul Mecidiyeköy ofis temizliğiMecidiyeköy cam temizliği, Mecidiyeköy cam temizlik şirketleri, Mecidiyeköy okul cam temizliği, Mecidiyeköy yurt cam temizliği, Mecidiyeköy işyeri cam temizliği, Mecidiyeköy ev cam temizliği, Mecidiyeköy hastane cam temizliği, Mecidiyeköy cam temizlik firmaları, Mecidiyeköy cam temizlik şirketi, Mecidiyeköy villa cam temizliği, Mecidiyeköy cam temizlik firması, İstanbul Mecidiyeköy, İstanbul Mecidiyeköy temizlik şirketi, Mecidiyeköy cam temizleme fiyatları, Mecidiyeköy cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.