Maltepe Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Personeli Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0545) 710 88 78

MALTEPE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Maltepe yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Maltepe’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Maltepe’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Maltepe’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Maltepe’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Maltepe’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Maltepe’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Maltepe Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Maltepe dış cephe temizliği, Maltepe dağcı cephe temizliği, Maltepe dış cephe cam temizliği, Maltepe cephe temizliği, Maltepe cam temizliği, Maltepe temizlik şirketi, Maltepe temizlik şirketleri, Maltepe temizlik firması, Maltepe temizlik firmaları, İstanbul Maltepe dış cephe temizliği, Maltepe cephe temizlik şirketiMaltepe inşaat temizliği, Maltepe inşaat sonrası temizlik, Maltepe inşaat sonrası ev temizliği, Maltepe işyeri temizliği, Maltepe boş ev temizliği, Maltepe tadilat sonrası temizlik, Maltepe okul temizliği, Maltepe yurt temizliği, Maltepe inşaat sonu işyeri temizliği, Maltepe temizlik, Maltepe inşaat sonrası villa temizliği, Maltepe ev temizliği, Maltepe ev temizlik şirketleri, Maltepe tadilat sonrası ev temizliği, Maltepe tadilat sonu villa temizliği, Maltepe ev temizlik şirketiMaltepe ofis temizliği, Maltepe ofis genel temizlik, Maltepe ofis temizleme hizmeti, Maltepe ofis temizlik şirketi, Maltepe ofis temizlik şirketleri, Maltepe ofis temizlik firması, Maltepe ofis temizlik firmaları, Maltepe düzenli ofis temizliği, Maltepe günlük ofis temizliği, Maltepe part time ofis temizliği, Maltepe düzenli ofis temizlik şirketi, Maltepe periyodik ofis temizliği, Maltepe ofis temizlik fiyatları, Maltepe ofis temizlik işi, İstanbul Maltepe ofis temizliğiMaltepe cam temizliği, Maltepe cam temizlik şirketleri, Maltepe okul cam temizliği, Maltepe yurt cam temizliği, Maltepe işyeri cam temizliği, Maltepe ev cam temizliği, Maltepe hastane cam temizliği, Maltepe cam temizlik firmaları, Maltepe cam temizlik şirketi, Maltepe villa cam temizliği, Maltepe cam temizlik firması, İstanbul Maltepe, İstanbul Maltepe temizlik şirketi, Maltepe cam temizleme fiyatları, Maltepe cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.