Laleli Temizlik Şirketi

Laleli Temizlik Şirketi,Olarak Dış Cephe Temizliği, Ofis Temizliği, Tadilat Temizlik, İnşaat Temizliği,7/24 Temizlik, %100 Memnuniyet Garantisi Uygun Fiyat.....

LALELİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Laleli yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Laleli’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Laleli’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Laleli’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Laleli’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Laleli’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Laleli’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Laleli Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Laleli dış cephe temizliği, Laleli dağcı cephe temizliği, Laleli dış cephe cam temizliği, Laleli cephe temizliği, Laleli cam temizliği, Laleli temizlik şirketi, Laleli temizlik şirketleri, Laleli temizlik firması, Laleli temizlik firmaları, İstanbul Laleli dış cephe temizliği, Laleli cephe temizlik şirketiLaleli inşaat temizliği, Laleli inşaat sonrası temizlik, Laleli inşaat sonrası ev temizliği, Laleli işyeri temizliği, Laleli boş ev temizliği, Laleli tadilat sonrası temizlik, Laleli okul temizliği, Laleli yurt temizliği, Laleli inşaat sonu işyeri temizliği, Laleli temizlik, Laleli inşaat sonrası villa temizliği, Laleli ev temizliği, Laleli ev temizlik şirketleri, Laleli tadilat sonrası ev temizliği, Laleli tadilat sonu villa temizliği, Laleli ev temizlik şirketiLaleli ofis temizliği, Laleli ofis genel temizlik, Laleli ofis temizleme hizmeti, Laleli ofis temizlik şirketi, Laleli ofis temizlik şirketleri, Laleli ofis temizlik firması, Laleli ofis temizlik firmaları, Laleli düzenli ofis temizliği, Laleli günlük ofis temizliği, Laleli part time ofis temizliği, Laleli düzenli ofis temizlik şirketi, Laleli periyodik ofis temizliği, Laleli ofis temizlik fiyatları, Laleli ofis temizlik işi, İstanbul Laleli ofis temizliğiLaleli cam temizliği, Laleli cam temizlik şirketleri, Laleli okul cam temizliği, Laleli yurt cam temizliği, Laleli işyeri cam temizliği, Laleli ev cam temizliği, Laleli hastane cam temizliği, Laleli cam temizlik firmaları, Laleli cam temizlik şirketi, Laleli villa cam temizliği, Laleli cam temizlik firması, İstanbul Laleli, İstanbul Laleli temizlik şirketi, Laleli cam temizleme fiyatları, Laleli cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.