Kayabaşı Temizlik Şirketi

Kayabaşı Temizlik Şirketi, Dış Cephe Temizliği, Ev Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Ofis Temizliği, Dağcı Cephe Temizlik, Netpak Temizlik

KAYABAŞI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Kayabaşı veya konut projeleri nedeniyle daha çok bilinen adıyla Kayaşehir yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Kayabaşı’nda kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Kayabaşı’nda verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Kayabaşı’nda hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Kayabaşı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Kayabaşı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Kayabaşı’nda uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Kayabaşı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Kayabaşı dış cephe temizliği, Kayabaşı dağcı cephe temizliği, Kayabaşı dış cephe cam temizliği, Kayabaşı cephe temizliği, Kayabaşı cam temizliği, Kayabaşı temizlik şirketi, Kayabaşı temizlik şirketleri, Kayabaşı temizlik firması, Kayabaşı temizlik firmaları, İstanbul Kayabaşı dış cephe temizliği, Kayabaşı cephe temizlik şirketiKayabaşı inşaat temizliği, Kayabaşı inşaat sonrası temizlik, Kayabaşı inşaat sonrası ev temizliği, Kayabaşı işyeri temizliği, Kayabaşı boş ev temizliği, Kayabaşı tadilat sonrası temizlik, Kayabaşı okul temizliği, Kayabaşı yurt temizliği, Kayabaşı inşaat sonu işyeri temizliği, Kayabaşı temizlik, Kayabaşı inşaat sonrası villa temizliği, Kayabaşı ev temizliği, Kayabaşı ev temizlik şirketleri, Kayabaşı tadilat sonrası ev temizliği, Kayabaşı tadilat sonu villa temizliği, Kayabaşı ev temizlik şirketiKayabaşı  ofis temizliği, Kayabaşı ofis genel temizlik, Kayabaşı ofis temizleme hizmeti, Kayabaşı ofis temizlik şirketi, Kayabaşı ofis temizlik şirketleri, Kayabaşı ofis temizlik firması, Kayabaşı ofis temizlik firmaları, Kayabaşı düzenli ofis temizliği, Kayabaşı günlük ofis temizliği, Kayabaşı part time ofis temizliği, Kayabaşı düzenli ofis temizlik şirketi, Kayabaşı periyodik ofis temizliği, Kayabaşı ofis temizlik fiyatları, Kayabaşı ofis temizlik işi, İstanbul Kayabaşı ofis temizliğiKayabaşı cam temizliği, Kayabaşı cam temizlik şirketleri, Kayabaşı okul cam temizliği, Kayabaşı yurt cam temizliği, Kayabaşı işyeri cam temizliği, Kayabaşı ev cam temizliği, Kayabaşı hastane cam temizliği, Kayabaşı cam temizlik firmaları, Kayabaşı cam temizlik şirketi, Kayabaşı villa cam temizliği, Kayabaşı cam temizlik firması, İstanbul Kayabaşı, İstanbul Kayabaşı temizlik şirketi, Kayabaşı cam temizleme fiyatları, Kayabaşı cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.