Kasımpaşa Temizlik Şirketi

Kasımpaşa Temizlik Firması Yılların Tecrübesi Uzman Kadromuzla 7/24 Temizlik %100 Memnuniyet Garantisi Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Netpak

KASIMPAŞA TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Kasımpaşa yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Kasımpaşa’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Kasımpaşa’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Kasımpaşa’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Kasımpaşa’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Kasımpaşa’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Kasımpaşa’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Kasımpaşa Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Kasımpaşa dış cephe temizliği, Kasımpaşa dağcı cephe temizliği, Kasımpaşa dış cephe cam temizliği, Kasımpaşa cephe temizliği, Kasımpaşa cam temizliği, Kasımpaşa temizlik şirketi, Kasımpaşa temizlik şirketleri, Kasımpaşa temizlik firması, Kasımpaşa temizlik firmaları, İstanbul Kasımpaşa dış cephe temizliği, Kasımpaşa cephe temizlik şirketiKasımpaşa inşaat temizliği, Kasımpaşa inşaat sonrası temizlik, Kasımpaşa inşaat sonrası ev temizliği, Kasımpaşa işyeri temizliği, Kasımpaşa boş ev temizliği, Kasımpaşa tadilat sonrası temizlik, Kasımpaşa okul temizliği, Kasımpaşa yurt temizliği, Kasımpaşa inşaat sonu işyeri temizliği, Kasımpaşa temizlik, Kasımpaşa inşaat sonrası villa temizliği, Kasımpaşa ev temizliği, Kasımpaşa ev temizlik şirketleri, Kasımpaşa tadilat sonrası ev temizliği, Kasımpaşa tadilat sonu villa temizliği, Kasımpaşa ev temizlik şirketiKasımpaşa ofis temizliği, Kasımpaşa ofis genel temizlik, Kasımpaşa ofis temizleme hizmeti, Kasımpaşa ofis temizlik şirketi, Kasımpaşa ofis temizlik şirketleri, Kasımpaşa ofis temizlik firması, Kasımpaşa ofis temizlik firmaları, Kasımpaşa düzenli ofis temizliği, Kasımpaşa günlük ofis temizliği, Kasımpaşa part time ofis temizliği, Kasımpaşa düzenli ofis temizlik şirketi, Kasımpaşa periyodik ofis temizliği, Kasımpaşa ofis temizlik fiyatları, Kasımpaşa ofis temizlik işi, İstanbul Kasımpaşa ofis temizliğiKasımpaşa cam temizliği, Kasımpaşa cam temizlik şirketleri, Kasımpaşa okul cam temizliği, Kasımpaşa yurt cam temizliği, Kasımpaşa işyeri cam temizliği, Kasımpaşa ev cam temizliği, Kasımpaşa hastane cam temizliği, Kasımpaşa cam temizlik firmaları, Kasımpaşa cam temizlik şirketi, Kasımpaşa villa cam temizliği, Kasımpaşa cam temizlik firması, İstanbul Kasımpaşa, İstanbul Kasımpaşa temizlik şirketi, Kasımpaşa cam temizleme fiyatları, Kasımpaşa cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.