Kilyos Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Personeli Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0545) 710 88 78

KİLYOS TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Kilyos yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Kilyos’ta kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Kilyos’ta verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Kilyos’ta hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Kilyos’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Kilyos’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Kilyos’ta uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Kilyos Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Kilyos dış cephe temizliği, Kilyos dağcı cephe temizliği, Kilyos dış cephe cam temizliği, Kilyos cephe temizliği, Kilyos cam temizliği, Kilyos temizlik şirketi, Kilyos temizlik şirketleri, Kilyos temizlik firması, Kilyos temizlik firmaları, İstanbul Kilyos dış cephe temizliği, Kilyos cephe temizlik şirketiKilyos inşaat temizliği, Kilyos inşaat sonrası temizlik, Kilyos inşaat sonrası ev temizliği, Kilyos işyeri temizliği, Kilyos boş ev temizliği, Kilyos tadilat sonrası temizlik, Kilyos okul temizliği, Kilyos yurt temizliği, Kilyos inşaat sonu işyeri temizliği, Kilyos temizlik, Kilyos inşaat sonrası villa temizliği, Kilyos ev temizliği, Kilyos ev temizlik şirketleri, Kilyos tadilat sonrası ev temizliği, Kilyos tadilat sonu villa temizliği, Kilyos ev temizlik şirketiKilyos ofis temizliği, Kilyos ofis genel temizlik, Kilyos ofis temizleme hizmeti, Kilyos ofis temizlik şirketi, Kilyos ofis temizlik şirketleri, Kilyos ofis temizlik firması, Kilyos ofis temizlik firmaları, Kilyos düzenli ofis temizliği, Kilyos günlük ofis temizliği, Kilyos part time ofis temizliği, Kilyos düzenli ofis temizlik şirketi, Kilyos periyodik ofis temizliği, Kilyos ofis temizlik fiyatları, Kilyos ofis temizlik işi, İstanbul Kilyos ofis temizliğiKilyos cam temizliği, Kilyos cam temizlik şirketleri, Kilyos okul cam temizliği, Kilyos yurt cam temizliği, Kilyos işyeri cam temizliği, Kilyos ev cam temizliği, Kilyos hastane cam temizliği, Kilyos cam temizlik firmaları, Kilyos cam temizlik şirketi, Kilyos villa cam temizliği, Kilyos cam temizlik firması, İstanbul Kilyos, İstanbul Kilyos temizlik şirketi, Kilyos cam temizleme fiyatları, Kilyos cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.