Kemerburgaz Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Personeli Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0545) 710 88 78

KEMERBURGAZ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Kemerburgaz yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Kemerburgaz’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Kemerburgaz’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Kemerburgaz’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Kemerburgaz’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Kemerburgaz’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Kemerburgaz’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Kemerburgaz Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Kemerburgaz dış cephe temizliği, Kemerburgaz dağcı cephe temizliği, Kemerburgaz dış cephe cam temizliği, Kemerburgaz cephe temizliği, Kemerburgaz cam temizliği, Kemerburgaz temizlik şirketi, Kemerburgaz temizlik şirketleri, Kemerburgaz temizlik firması, Kemerburgaz temizlik firmaları, İstanbul Kemerburgaz dış cephe temizliği, Kemerburgaz cephe temizlik şirketiKemerburgaz inşaat temizliği, Kemerburgaz inşaat sonrası temizlik, Kemerburgaz inşaat sonrası ev temizliği, Kemerburgaz işyeri temizliği, Kemerburgaz boş ev temizliği, Kemerburgaz tadilat sonrası temizlik, Kemerburgaz okul temizliği, Kemerburgaz yurt temizliği, Kemerburgaz inşaat sonu işyeri temizliği, Kemerburgaz temizlik, Kemerburgaz inşaat sonrası villa temizliği, Kemerburgaz ev temizliği, Kemerburgaz ev temizlik şirketleri, Kemerburgaz tadilat sonrası ev temizliği, Kemerburgaz tadilat sonu villa temizliği, Kemerburgaz ev temizlik şirketiKemerburgaz ofis temizliği, Kemerburgaz ofis genel temizlik, Kemerburgaz ofis temizleme hizmeti, Kemerburgaz ofis temizlik şirketi, Kemerburgaz ofis temizlik şirketleri, Kemerburgaz ofis temizlik firması, Kemerburgaz ofis temizlik firmaları, Kemerburgaz düzenli ofis temizliği, Kemerburgaz günlük ofis temizliği, Kemerburgaz part time ofis temizliği, Kemerburgaz düzenli ofis temizlik şirketi, Kemerburgaz periyodik ofis temizliği, Kemerburgaz ofis temizlik fiyatları, Kemerburgaz  ofis temizlik işi, İstanbul Kemerburgaz ofis temizliğiKemerburgaz cam temizliği, Kemerburgaz cam temizlik şirketleri, Kemerburgaz okul cam temizliği, Kemerburgaz yurt cam temizliği, Kemerburgaz işyeri cam temizliği, Kemerburgaz ev cam temizliği, Kemerburgaz hastane cam temizliği, Kemerburgaz cam temizlik firmaları, Kemerburgaz cam temizlik şirketi, Kemerburgaz villa cam temizliği, Kemerburgaz cam temizlik firması, İstanbul Kemerburgaz, İstanbul Kemerburgaz temizlik şirketi, Kemerburgaz cam temizleme fiyatları, Kemerburgaz cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.