Karaköy Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Personeli Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0212) 320 38 89

KARAKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Karaköy farklı mimarilere sahip binaları ile dikkat çekmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Karaköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Karaköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Karaköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Karaköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Karaköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Karaköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Karaköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Karaköy dış cephe temizliği, Karaköy dağcı cephe temizliği, Karaköy dış cephe cam temizliği, Karaköy cephe temizliği, Karaköy cam temizliği, Karaköy temizlik şirketi, Karaköy temizlik şirketleri, Karaköy temizlik firması, Karaköy temizlik firmaları, İstanbul Karaköy dış cephe temizliği, Karaköy cephe temizlik şirketiKaraköy inşaat temizliği, Karaköy inşaat sonrası temizlik, Karaköy inşaat sonrası ev temizliği, Karaköy işyeri temizliği, Karaköy boş ev temizliği, Karaköy tadilat sonrası temizlik, Karaköy okul temizliği, Karaköy yurt temizliği, Karaköy inşaat sonu işyeri temizliği, Karaköy temizlik, Karaköy inşaat sonrası villa temizliği, Karaköy ev temizliği, Karaköy ev temizlik şirketleri, Karaköy tadilat sonrası ev temizliği, Karaköy tadilat sonu villa temizliği, Karaköy ev temizlik şirketiKaraköy ofis temizliği, Karaköy ofis genel temizlik, Karaköy ofis temizleme hizmeti, Karaköy ofis temizlik şirketi, Karaköy ofis temizlik şirketleri, Karaköy ofis temizlik firması, Karaköy ofis temizlik firmaları, Karaköy düzenli ofis temizliği, Karaköy günlük ofis temizliği, Karaköy part time ofis temizliği, Karaköy düzenli ofis temizlik şirketi, Karaköy periyodik ofis temizliği, Karaköy ofis temizlik fiyatları, Karaköy ofis temizlik işi, İstanbul Karaköy ofis temizliğiKaraköy cam temizliği, Karaköy cam temizlik şirketleri, Karaköy okul cam temizliği, Karaköy yurt cam temizliği, Karaköy işyeri cam temizliği, Karaköy ev cam temizliği, Karaköy hastane cam temizliği, Karaköy cam temizlik firmaları, Karaköy cam temizlik şirketi, Karaköy villa cam temizliği, Karaköy cam temizlik firması, İstanbul Karaköy, İstanbul Karaköy temizlik şirketi, Karaköy cam temizleme fiyatları, Karaköy cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.