Kumkapı Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Personeli Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0545) 710 88 78

KUMKAPI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Kumkapı farklı mimarilere sahip binaları içerisinde bulundurmaktadır. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Kumkapı’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Kumkapı’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Kumkapı’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Kumkapı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Kumkapı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Kumkapı’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Kumkapı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Kumkapı dış cephe temizliği, Kumkapı dağcı cephe temizliği, Kumkapı dış cephe cam temizliği, Kumkapı cephe temizliği, Kumkapı cam temizliği, Kumkapı temizlik şirketi, Kumkapı temizlik şirketleri, Kumkapı temizlik firması, Kumkapı temizlik firmaları, İstanbul Kumkapı dış cephe temizliği, Kumkapı cephe temizlik şirketiKumkapı inşaat temizliği, Kumkapı inşaat sonrası temizlik, Kumkapı inşaat sonrası ev temizliği, Kumkapı işyeri temizliği, Kumkapı boş ev temizliği, Kumkapı tadilat sonrası temizlik, Kumkapı okul temizliği, Kumkapı yurt temizliği, Kumkapı inşaat sonu işyeri temizliği, Kumkapı temizlik, Kumkapı inşaat sonrası villa temizliği, Kumkapı ev temizliği, Kumkapı ev temizlik şirketleri, Kumkapı tadilat sonrası ev temizliği, Kumkapı tadilat sonu villa temizliği, Kumkapı ev temizlik şirketiKumkapı ofis temizliği, Kumkapı ofis genel temizlik, Kumkapı ofis temizleme hizmeti, Kumkapı ofis temizlik şirketi, Kumkapı ofis temizlik şirketleri, Kumkapı ofis temizlik firması, Kumkapı ofis temizlik firmaları, Kumkapı düzenli ofis temizliği, Kumkapı günlük ofis temizliği, Kumkapı part time ofis temizliği, Kumkapı düzenli ofis temizlik şirketi, Kumkapı periyodik ofis temizliği, Kumkapı ofis temizlik fiyatları, Kumkapı ofis temizlik işi, İstanbul Kumkapı ofis temizliğiKumkapı cam temizliği, Kumkapı cam temizlik şirketleri, Kumkapı okul cam temizliği, Kumkapı yurt cam temizliği, Kumkapı işyeri cam temizliği, Kumkapı ev cam temizliği, Kumkapı hastane cam temizliği, Kumkapı cam temizlik firmaları, Kumkapı cam temizlik şirketi, Kumkapı villa cam temizliği, Kumkapı cam temizlik firması, İstanbul Kumkapı, İstanbul Kumkapı temizlik şirketi, Kumkapı cam temizleme fiyatları, Kumkapı cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.