Küçükyalı Temizlik Şirketi

Küçükyalı Temizlik Firması, olarak Netpak Temizlik, Ev, Ofis, İşyeri, Plaza, Otel, Hastane, Dış Cephe Cam Temizliği, Hizmetleri Sunmakta Uygun Fiyat 7/24 Hizmet

KÜÇÜKYALI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Küçükyalı yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Küçükyalı’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Küçükyalı’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Küçükyalı’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Küçükyalı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Küçükyalı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Küçükyalı’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Küçükyalı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Küçükyalı dış cephe temizliği, Küçükyalı dağcı cephe temizliği, Küçükyalı dış cephe cam temizliği, Küçükyalı cephe temizliği, Küçükyalı cam temizliği, Küçükyalı temizlik şirketi, Küçükyalı temizlik şirketleri, Küçükyalı temizlik firması, Küçükyalı temizlik firmaları, İstanbul Küçükyalı dış cephe temizliği, Küçükyalı cephe temizlik şirketiKüçükyalı inşaat temizliği, Küçükyalı inşaat sonrası temizlik, Küçükyalı inşaat sonrası ev temizliği, Küçükyalı işyeri temizliği, Küçükyalı boş ev temizliği, Küçükyalı tadilat sonrası temizlik, Küçükyalı okul temizliği, Küçükyalı yurt temizliği, Küçükyalı inşaat sonu işyeri temizliği, Küçükyalı temizlik, Küçükyalı inşaat sonrası villa temizliği, Küçükyalı ev temizliği, Küçükyalı ev temizlik şirketleri, Küçükyalı tadilat sonrası ev temizliği, Küçükyalı tadilat sonu villa temizliği, Küçükyalı ev temizlik şirketiKüçükyalı ofis temizliği, Küçükyalı ofis genel temizlik, Küçükyalı ofis temizleme hizmeti, Küçükyalı ofis temizlik şirketi, Küçükyalı ofis temizlik şirketleri, Küçükyalı ofis temizlik firması, Küçükyalı ofis temizlik firmaları, Küçükyalı düzenli ofis temizliği, Küçükyalı günlük ofis temizliği, Küçükyalı part time ofis temizliği, Küçükyalı düzenli ofis temizlik şirketi, Küçükyalı periyodik ofis temizliği, Küçükyalı ofis temizlik fiyatları, Küçükyalı ofis temizlik işi, İstanbul Küçükyalı ofis temizliğiKüçükyalı cam temizliği, Küçükyalı cam temizlik şirketleri, Küçükyalı okul cam temizliği, Küçükyalı yurt cam temizliği, Küçükyalı işyeri cam temizliği, Küçükyalı ev cam temizliği, Küçükyalı hastane cam temizliği, Küçükyalı cam temizlik firmaları, Küçükyalı cam temizlik şirketi, Küçükyalı villa cam temizliği, Küçükyalı cam temizlik firması, İstanbul Küçükyalı, İstanbul Küçükyalı temizlik şirketi, Küçükyalı cam temizleme fiyatları, Küçükyalı cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.