Kadıköy Temizlik Şirketi

Kadıköy Temizlik Şirketi, Olarak Ev Temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği, Dezenfeksiyon, Uygun Fiyat %100 Memnuniyet Garantisi

KADIKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Kadıköy yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Kadıköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Kadıköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Kadıköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Kadıköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Kadıköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Kadıköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Kadıköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Kadıköy dış cephe temizliği, Kadıköy dağcı cephe temizliği, Kadıköy dış cephe cam temizliği, Kadıköy cephe temizliği, Kadıköy cam temizliği, Kadıköy temizlik şirketi, Kadıköy temizlik şirketleri, Kadıköy temizlik firması, Kadıköy temizlik firmaları, İstanbul Kadıköy dış cephe temizliği, Kadıköy cephe temizlik şirketiKadıköy inşaat temizliği, Kadıköy inşaat sonrası temizlik, Kadıköy inşaat sonrası ev temizliği, Kadıköy işyeri temizliği, Kadıköy boş ev temizliği, Kadıköy tadilat sonrası temizlik, Kadıköy okul temizliği, Kadıköy yurt temizliği, Kadıköy inşaat sonu işyeri temizliği, Kadıköy temizlik, Kadıköy inşaat sonrası villa temizliği, Kadıköy ev temizliği, Kadıköy ev temizlik şirketleri, Kadıköy tadilat sonrası ev temizliği, Kadıköy tadilat sonu villa temizliği, Kadıköy ev temizlik şirketiKadıköy ofis temizliği, Kadıköy ofis genel temizlik, Kadıköy ofis temizleme hizmeti, Kadıköy ofis temizlik şirketi, Kadıköy ofis temizlik şirketleri, Kadıköy ofis temizlik firması, Kadıköy ofis temizlik firmaları, Kadıköy düzenli ofis temizliği, Kadıköy günlük ofis temizliği, Kadıköy part time ofis temizliği, Kadıköy düzenli ofis temizlik şirketi, Kadıköy periyodik ofis temizliği, Kadıköy ofis temizlik fiyatları, Kadıköy ofis temizlik işi, İstanbul Kadıköy ofis temizliğiKadıköy cam temizliği, Kadıköy cam temizlik şirketleri, Kadıköy okul cam temizliği, Kadıköy yurt cam temizliği, Kadıköy işyeri cam temizliği, Kadıköy ev cam temizliği, Kadıköy hastane cam temizliği, Kadıköy cam temizlik firmaları, Kadıköy cam temizlik şirketi, Kadıköy villa cam temizliği, Kadıköy cam temizlik firması, İstanbul Kadıköy, İstanbul Kadıköy temizlik şirketi, Kadıköy cam temizleme fiyatları, Kadıköy cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.