Kartal Temizlik Şirketi

Kartal Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Personeli Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0545) 710 88 78

KARTAL TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Kartal yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Kartal’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Kartal’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Kartal’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Kartal’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Kartal’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Kartal’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Kartal Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Kartal dış cephe temizliği, Kartal dağcı cephe temizliği, Kartal dış cephe cam temizliği, Kartal cephe temizliği, Kartal cam temizliği, Kartal temizlik şirketi, Kartal temizlik şirketleri, Kartal temizlik firması, Kartal temizlik firmaları, İstanbul Kartal dış cephe temizliği, Kartal cephe temizlik şirketiKartal inşaat temizliği, Kartal inşaat sonrası temizlik, Kartal inşaat sonrası ev temizliği, Kartal işyeri temizliği, Kartal boş ev temizliği, Kartal tadilat sonrası temizlik, Kartal okul temizliği, Kartal yurt temizliği, Kartal inşaat sonu işyeri temizliği, Kartal temizlik, Kartal inşaat sonrası villa temizliği, Kartal ev temizliği, Kartal ev temizlik şirketleri, Kartal tadilat sonrası ev temizliği, Kartal tadilat sonu villa temizliği, Kartal ev temizlik şirketiKartal ofis temizliği, Kartal ofis genel temizlik, Kartal ofis temizleme hizmeti, Kartal ofis temizlik şirketi, Kartal ofis temizlik şirketleri, Kartal ofis temizlik firması, Kartal ofis temizlik firmaları, Kartal düzenli ofis temizliği, Kartal günlük ofis temizliği, Kartal part time ofis temizliği, Kartal düzenli ofis temizlik şirketi, Kartal periyodik ofis temizliği, Kartal ofis temizlik fiyatları, Kartal ofis temizlik işi, İstanbul Kartal ofis temizliğiKartal cam temizliği, Kartal cam temizlik şirketleri, Kartal okul cam temizliği, Kartal yurt cam temizliği, Kartal işyeri cam temizliği, Kartal ev cam temizliği, Kartal hastane cam temizliği, Kartal cam temizlik firmaları, Kartal cam temizlik şirketi, Kartal villa cam temizliği, Kartal cam temizlik firması, İstanbul Kartal, İstanbul Kartal temizlik şirketi, Kartal cam temizleme fiyatları, Kartal cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.