Kağıthane Temizlik Şirketi

Kağıthane Temizlik Şirketi, Olan NETPAK TEMİZLİK Dış Cephe Cam Temizliği, Ev,Ofis, Villa, Cephe,Temizliği,nde Uzman Kadrosu Uygun Fiyat Seçeneği %100 MEMNUNİYET

KAĞITHANE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Kağıthane yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Kağıthane’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Kağıthane’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Kağıthane’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Kağıthane’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Kağıthane’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Kağıthane’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Kağıthane Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Kağıthane dış cephe temizliği, Kağıthane dağcı cephe temizliği, Kağıthane dış cephe cam temizliği, Kağıthane cephe temizliği, Kağıthane cam temizliği, Kağıthane temizlik şirketi, Kağıthane temizlik şirketleri, Kağıthane temizlik firması, Kağıthane temizlik firmaları, İstanbul Kağıthane dış cephe temizliği, Kağıthane cephe temizlik şirketiKağıthane inşaat temizliği, Kağıthane inşaat sonrası temizlik, Kağıthane inşaat sonrası ev temizliği, Kağıthane işyeri temizliği, Kağıthane boş ev temizliği, Kağıthane tadilat sonrası temizlik, Kağıthane okul temizliği, Kağıthane yurt temizliği, Kağıthane inşaat sonu işyeri temizliği, Kağıthane temizlik, Kağıthane inşaat sonrası villa temizliği, Kağıthane ev temizliği, Kağıthane ev temizlik şirketleri, Kağıthane tadilat sonrası ev temizliği, Kağıthane tadilat sonu villa temizliği, Kağıthane ev temizlik şirketiKağıthane ofis temizliği, Kağıthane ofis genel temizlik, Kağıthane ofis temizleme hizmeti, Kağıthane ofis temizlik şirketi, Kağıthane ofis temizlik şirketleri, Kağıthane ofis temizlik firması, Kağıthane ofis temizlik firmaları, Kağıthane düzenli ofis temizliği, Kağıthane günlük ofis temizliği, Kağıthane part time ofis temizliği, Kağıthane düzenli ofis temizlik şirketi, Kağıthane periyodik ofis temizliği, Kağıthane ofis temizlik fiyatları, Kağıthane ofis temizlik işi, İstanbul Kağıthane ofis temizliğiKağıthane cam temizliği, Kağıthane cam temizlik şirketleri, Kağıthane okul cam temizliği, Kağıthane yurt cam temizliği, Kağıthane işyeri cam temizliği, Kağıthane ev cam temizliği, Kağıthane hastane cam temizliği, Kağıthane cam temizlik firmaları, Kağıthane cam temizlik şirketi, Kağıthane villa cam temizliği, Kağıthane cam temizlik firması, İstanbul Kağıthane, İstanbul Kağıthane temizlik şirketi, Kağıthane cam temizleme fiyatları, Kağıthane cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.