Küçükçekmece Temizlik Şirketi

“Küçükçekmece Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Personeli Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0212) 320 38 89

KÜÇÜKÇEKMECE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Küçükçekmece yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Küçükçekmece’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Küçükçekmece’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Küçükçekmece’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Küçükçekmece’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Küçükçekmece’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Küçükçekmece’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Küçükçekmece Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Küçükçekmece dış cephe temizliği, Küçükçekmece dağcı cephe temizliği, Küçükçekmece dış cephe cam temizliği, Küçükçekmece cephe temizliği, Küçükçekmece cam temizliği, Küçükçekmece temizlik şirketi, Küçükçekmece temizlik şirketleri, Küçükçekmece temizlik firması, Küçükçekmece temizlik firmaları, İstanbul Küçükçekmece dış cephe temizliği, Küçükçekmece cephe temizlik şirketiKüçükçekmece inşaat temizliği, Küçükçekmece inşaat sonrası temizlik, Küçükçekmece inşaat sonrası ev temizliği, Küçükçekmece işyeri temizliği, Küçükçekmece boş ev temizliği, Küçükçekmece tadilat sonrası temizlik, Küçükçekmece okul temizliği, Küçükçekmece yurt temizliği, Küçükçekmece inşaat sonu işyeri temizliği, Küçükçekmece temizlik, Küçükçekmece inşaat sonrası villa temizliği, Küçükçekmece ev temizliği, Küçükçekmece ev temizlik şirketleri, Küçükçekmece tadilat sonrası ev temizliği, Küçükçekmece tadilat sonu villa temizliği, Küçükçekmece ev temizlik şirketiKüçükçekmece ofis temizliği, Küçükçekmece ofis genel temizlik, Küçükçekmece ofis temizleme hizmeti, Küçükçekmece ofis temizlik şirketi, Küçükçekmece ofis temizlik şirketleri, Küçükçekmece ofis temizlik firması, Küçükçekmece ofis temizlik firmaları, Küçükçekmece düzenli ofis temizliği, Küçükçekmece günlük ofis temizliği, Küçükçekmece part time ofis temizliği, Küçükçekmece düzenli ofis temizlik şirketi, Küçükçekmece periyodik ofis temizliği, Küçükçekmece ofis temizlik fiyatları, Küçükçekmece ofis temizlik işi, İstanbul Küçükçekmece ofis temizliğiKüçükçekmece cam temizliği, Küçükçekmece cam temizlik şirketleri, Küçükçekmece okul cam temizliği, Küçükçekmece yurt cam temizliği, Küçükçekmece işyeri cam temizliği, Küçükçekmece ev cam temizliği, Küçükçekmece hastane cam temizliği, Küçükçekmece cam temizlik firmaları, Küçükçekmece cam temizlik şirketi, Küçükçekmece villa cam temizliği, Küçükçekmece cam temizlik firması, İstanbul Küçükçekmece, İstanbul Küçükçekmece temizlik şirketi, Küçükçekmece cam temizleme fiyatları, Küçükçekmece cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.