İkitelli Temizlik Şirketi

İkitelli Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Personeli Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0545) 710 88 78

İKİTELLİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul İkitelli yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize İkitelli’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

İkitelli’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak İkitelli’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

İkitelli’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak İkitelli’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak İkitelli’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz İkitelli Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

İkitelli dış cephe temizliği, İkitelli dağcı cephe temizliği, İkitelli dış cephe cam temizliği, İkitelli cephe temizliği, İkitelli cam temizliği, İkitelli temizlik şirketi, İkitelli temizlik şirketleri, İkitelli temizlik firması, İkitelli temizlik firmaları, İstanbul İkitelli dış cephe temizliği, İkitelli cephe temizlik şirketiİkitelli inşaat temizliği, İkitelli inşaat sonrası temizlik, İkitelli inşaat sonrası ev temizliği, İkitelli işyeri temizliği, İkitelli boş ev temizliği, İkitelli tadilat sonrası temizlik, İkitelli okul temizliği, İkitelli yurt temizliği, İkitelli inşaat sonu işyeri temizliği, İkitelli temizlik, İkitelli inşaat sonrası villa temizliği, İkitelli ev temizliği, İkitelli ev temizlik şirketleri, İkitelli tadilat sonrası ev temizliği, İkitelli tadilat sonu villa temizliği, İkitelli ev temizlik şirketiİkitelli ofis temizliği, İkitelli ofis genel temizlik, İkitelli ofis temizleme hizmeti, İkitelli ofis temizlik şirketi, İkitelli ofis temizlik şirketleri, İkitelli ofis temizlik firması, İkitelli ofis temizlik firmaları, İkitelli düzenli ofis temizliği, İkitelli günlük ofis temizliği, İkitelli part time ofis temizliği, İkitelli düzenli ofis temizlik şirketi, İkitelli periyodik ofis temizliği, İkitelli ofis temizlik fiyatları, İkitelli ofis temizlik işi, İstanbul İkitelli ofis temizliğiİkitelli cam temizliği, İkitelli cam temizlik şirketleri, İkitelli okul cam temizliği, İkitelli yurt cam temizliği, İkitelli işyeri cam temizliği, İkitelli ev cam temizliği, İkitelli hastane cam temizliği, İkitelli cam temizlik firmaları, İkitelli cam temizlik şirketi, İkitelli villa cam temizliği, İkitelli cam temizlik firması, İstanbul İkitelli, İstanbul İkitelli temizlik şirketi, İkitelli cam temizleme fiyatları, İkitelli cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.