İstoç Temizlik Şirketi

Netpak Temizlik, İstoç Temizlik Şirketi olarak Dış Cephe Cam Temizliği, Galeri Cephe Temizliği,Bina Dış Cephe Temizliği Konusunda Uzman Uygun Fiyat%100 Temizlik

İSTOÇ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Toptancılar Çarşısı veya daha yaygın bilinen adıyla İstoç Ticaret Merkezi içerisinde birçok yapı barındırmaktadır. Bu yapılara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle siz değerli müşterilerimize İstoç’ta kaliteli hizmetler vermekteyiz.

İstoç’ta verdiğimiz bu hizmetler arasında; ofis temizlik hizmeti, galeri cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak İstoç’ta hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

İstoç’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak İstoç’ta uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz İstoç Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

İstoç dış cephe temizliği, İstoç dağcı cephe temizliği, İstoç dış cephe cam temizliği, İstoç cephe temizliği, İstoç cam temizliği, İstoç temizlik şirketi, İstoç temizlik şirketleri, İstoç temizlik firması, İstoç temizlik firmaları, İstanbul İstoç dış cephe temizliği, İstoç cephe temizlik şirketiİstoç inşaat temizliği, İstoç inşaat sonrası temizlik, İstoç işyeri temizliği, İstoç tadilat sonrası temizlik, İstoç inşaat sonu işyeri temizliği, İstoç temizlik, İstoç ofis temizliği, İstoç ofis genel temizlik, İstoç ofis temizleme hizmeti, İstoç ofis temizlik şirketi, İstoç ofis temizlik şirketleri, İstoç ofis temizlik firması, İstoç ofis temizlik firmaları, İstoç düzenli ofis temizliği, İstoç günlük ofis temizliği, İstoç part time ofis temizliği, İstoç düzenli ofis temizlik şirketi, İstoç periyodik ofis temizliği, İstoç ofis temizlik fiyatları, İstoç ofis temizlik işi, İstanbul İstoç ofis temizliğiİstoç cam temizliği, İstoç cam temizlik şirketleri, İstoç işyeri cam temizliği, İstoç cam temizlik firmaları, İstoç cam temizlik şirketi, İstoç cam temizlik firması, İstanbul İstoç, İstanbul İstoç temizlik şirketi, İstoç cam temizleme fiyatları, İstoç cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.