Halkalı Temizlik Şirketi

Halkalı Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Profesyonel Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0545) 710 88 78

HALKALI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı mahallesi yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Halkalı’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Halkalı’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Halkalı’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Halkalı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Halkalı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Halkalı’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Halkalı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Halkalı dış cephe temizliği, Halkalı dağcı cephe temizliği, Halkalı dış cephe cam temizliği, Halkalı cephe temizliği, Halkalı cam temizliği, Halkalı temizlik şirketi, Halkalı temizlik şirketleri, Halkalı temizlik firması, Halkalı temizlik firmaları, İstanbul Halkalı dış cephe temizliği, Halkalı cephe temizlik şirketiHalkalı inşaat temizliği, Halkalı inşaat sonrası temizlik, Halkalı inşaat sonrası ev temizliği, Halkalı işyeri temizliği, Halkalı boş ev temizliği, Halkalı tadilat sonrası temizlik, Halkalı okul temizliği, Halkalı yurt temizliği, Halkalı inşaat sonu işyeri temizliği, Halkalı temizlik, Halkalı inşaat sonrası villa temizliği, Halkalı ev temizliği, Halkalı ev temizlik şirketleri, Halkalı tadilat sonrası ev temizliği, Halkalı tadilat sonu villa temizliği, Halkalı ev temizlik şirketiHalkalı ofis temizliği, Halkalı ofis genel temizlik, Halkalı ofis temizleme hizmeti, Halkalı ofis temizlik şirketi, Halkalı ofis temizlik şirketleri, Halkalı ofis temizlik firması, Halkalı ofis temizlik firmaları, Halkalı düzenli ofis temizliği, Halkalı günlük ofis temizliği, Halkalı part time ofis temizliği, Halkalı düzenli ofis temizlik şirketi, Halkalı periyodik ofis temizliği, Halkalı ofis temizlik fiyatları, Halkalı ofis temizlik işi, İstanbul Halkalı ofis temizliğiHalkalı cam temizliği, Halkalı cam temizlik şirketleri, Halkalı okul cam temizliği, Halkalı yurt cam temizliği, Halkalı işyeri cam temizliği, Halkalı ev cam temizliği, Halkalı hastane cam temizliği, Halkalı cam temizlik firmaları, Halkalı cam temizlik şirketi, Halkalı villa cam temizliği, Halkalı cam temizlik firması, İstanbul Halkalı, İstanbul Halkalı temizlik şirketi, Halkalı cam temizleme fiyatları, Halkalı cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.