Hadımköy Temizlik Şirketi

Hadımköy Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Personeli Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0545) 710 88 78

HADIMKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Arnavutköy ilçesine bağlı Hadımköy mahallesi yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Hadımköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Hadımköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Hadımköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Hadımköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Hadımköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Hadımköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Hadımköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Hadımköy dış cephe temizliği, Hadımköy dağcı cephe temizliği, Hadımköy dış cephe cam temizliği, Hadımköy cephe temizliği, Hadımköy cam temizliği, Hadımköy temizlik şirketi, Hadımköy temizlik şirketleri, Hadımköy temizlik firması, Hadımköy temizlik firmaları, İstanbul Hadımköy dış cephe temizliği, Hadımköy cephe temizlik şirketiHadımköy inşaat temizliği, Hadımköy inşaat sonrası temizlik, Hadımköy inşaat sonrası ev temizliği, Hadımköy işyeri temizliği, Hadımköy boş ev temizliği, Hadımköy tadilat sonrası temizlik, Hadımköy okul temizliği, Hadımköy yurt temizliği, Hadımköy inşaat sonu işyeri temizliği, Hadımköy temizlik, Hadımköy inşaat sonrası villa temizliği, Hadımköy ev temizliği, Hadımköy ev temizlik şirketleri, Hadımköy tadilat sonrası ev temizliği, Hadımköy tadilat sonu villa temizliği, Hadımköy ev temizlik şirketiHadımköy ofis temizliği, Hadımköy ofis genel temizlik, Hadımköy ofis temizleme hizmeti, Hadımköy ofis temizlik şirketi, Hadımköy ofis temizlik şirketleri, Hadımköy ofis temizlik firması, Hadımköy ofis temizlik firmaları, Hadımköy düzenli ofis temizliği, Hadımköy günlük ofis temizliği, Hadımköy part time ofis temizliği, Hadımköy düzenli ofis temizlik şirketi, Hadımköy periyodik ofis temizliği, Hadımköy ofis temizlik fiyatları, Hadımköy ofis temizlik işi, İstanbul Hadımköy ofis temizliğiHadımköy cam temizliği, Hadımköy cam temizlik şirketleri, Hadımköy okul cam temizliği, Hadımköy yurt cam temizliği, Hadımköy işyeri cam temizliği, Hadımköy ev cam temizliği, Hadımköy hastane cam temizliği, Hadımköy cam temizlik firmaları, Hadımköy cam temizlik şirketi, Hadımköy villa cam temizliği, Hadımköy cam temizlik firması, İstanbul Hadımköy, İstanbul Hadımköy temizlik şirketi, Hadımköy cam temizleme fiyatları, Hadımköy cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.