Gayrettepe Temizlik Şirketi

Netpak Temizlik, İstanbul Gayrettepe Temizlik Şirketi Olarak Ofis Temizliği, Ev Temizliği, Dış Cephe Cam Temizliği, İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

GAYRETTEPE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Gayrettepe yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Gayrettepe’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Gayrettepe’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Gayrettepe’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Gayrettepe’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Gayrettepe’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Gayrettepe’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Gayrettepe Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Gayrettepe dış cephe temizliği, Gayrettepe dağcı cephe temizliği, Gayrettepe dış cephe cam temizliği, Gayrettepe cephe temizliği, Gayrettepe cam temizliği, Gayrettepe temizlik şirketi, Gayrettepe temizlik şirketleri, Gayrettepe temizlik firması, Gayrettepe temizlik firmaları, İstanbul Gayrettepe dış cephe temizliği, Gayrettepe cephe temizlik şirketiGayrettepe inşaat temizliği, Gayrettepe inşaat sonrası temizlik, Gayrettepe inşaat sonrası ev temizliği, Gayrettepe işyeri temizliği, Gayrettepe boş ev temizliği, Gayrettepe tadilat sonrası temizlik, Gayrettepe okul temizliği, Gayrettepe yurt temizliği, Gayrettepe inşaat sonu işyeri temizliği, Gayrettepe temizlik, Gayrettepe inşaat sonrası villa temizliği, Gayrettepe ev temizliği, Gayrettepe ev temizlik şirketleri, Gayrettepe tadilat sonrası ev temizliği, Gayrettepe tadilat sonu villa temizliği, Gayrettepe ev temizlik şirketiGayrettepe ofis temizliği, Gayrettepe ofis genel temizlik, Gayrettepe ofis temizleme hizmeti, Gayrettepe ofis temizlik şirketi, Gayrettepe ofis temizlik şirketleri, Gayrettepe ofis temizlik firması, Gayrettepe ofis temizlik firmaları, Gayrettepe düzenli ofis temizliği, Gayrettepe günlük ofis temizliği, Gayrettepe part time ofis temizliği, Gayrettepe düzenli ofis temizlik şirketi, Gayrettepe periyodik ofis temizliği, Gayrettepe ofis temizlik fiyatları, Gayrettepe ofis temizlik işi, İstanbul Gayrettepe ofis temizliğiGayrettepe cam temizliği, Gayrettepe cam temizlik şirketleri, Gayrettepe okul cam temizliği, Gayrettepe yurt cam temizliği, Gayrettepe işyeri cam temizliği, Gayrettepe ev cam temizliği, Gayrettepe hastane cam temizliği, Gayrettepe cam temizlik firmaları, Gayrettepe cam temizlik şirketi, Gayrettepe villa cam temizliği, Gayrettepe cam temizlik firması, İstanbul Gayrettepe, İstanbul Gayrettepe temizlik şirketi, Gayrettepe cam temizleme fiyatları, Gayrettepe cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.