Göktürk Temizlik Şirketi

Netpak Temizlik, Temizlik Şirketi,Olarak Müşterilerine %100 Memnuniyet Garantisi Veriyor. Dış Cephe Cam, Ev, Villa, Ofis, İşyeri, Plaza,Otel,Temizlik Hizmetleri

GÖKTÜRK TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Göktürk yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Göktürk’te kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Göktürk’te verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Göktürk’te hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Göktürk’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Göktürk’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Göktürk’te uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Göktürk Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Göktürk dış cephe temizliği, Göktürk dağcı cephe temizliği, Göktürk dış cephe cam temizliği, Göktürk cephe temizliği, Göktürk cam temizliği, Göktürk temizlik şirketi, Göktürk temizlik şirketleri, Göktürk temizlik firması, Göktürk temizlik firmaları, İstanbul Göktürk dış cephe temizliği, Göktürk cephe temizlik şirketiGöktürk inşaat temizliği, Göktürk inşaat sonrası temizlik, Göktürk inşaat sonrası ev temizliği, Göktürk işyeri temizliği, Göktürk boş ev temizliği, Göktürk tadilat sonrası temizlik, Göktürk okul temizliği, Göktürk yurt temizliği, Göktürk inşaat sonu işyeri temizliği, Göktürk temizlik, Göktürk inşaat sonrası villa temizliği, Göktürk ev temizliği, Göktürk ev temizlik şirketleri, Göktürk tadilat sonrası ev temizliği, Göktürk tadilat sonu villa temizliği, Göktürk ev temizlik şirketiGöktürk ofis temizliği, Göktürk ofis genel temizlik, Göktürk ofis temizleme hizmeti, Göktürk ofis temizlik şirketi, Göktürk ofis temizlik şirketleri, Göktürk ofis temizlik firması, Göktürk ofis temizlik firmaları, Göktürk düzenli ofis temizliği, Göktürk günlük ofis temizliği, Göktürk part time ofis temizliği, Göktürk düzenli ofis temizlik şirketi, Göktürk periyodik ofis temizliği, Göktürk ofis temizlik fiyatları, Göktürk ofis temizlik işi, İstanbul Göktürk ofis temizliğiGöktürk cam temizliği, Göktürk cam temizlik şirketleri, Göktürk okul cam temizliği, Göktürk yurt cam temizliği, Göktürk işyeri cam temizliği, Göktürk ev cam temizliği, Göktürk hastane cam temizliği, Göktürk cam temizlik firmaları, Göktürk cam temizlik şirketi, Göktürk villa cam temizliği, Göktürk cam temizlik firması, İstanbul Göktürk, İstanbul Göktürk temizlik şirketi, Göktürk cam temizleme fiyatları, Göktürk cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.