Gürpınar Temizlik Şirketi

Netpak Temizlik,İstanbul Bölgesinde Dış Cephe, Dağcı, İnşaat Sonrası, Tadilat Sonu, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, gibi Çeşitli Temizlik Hizmetleri Sunar NETPAK,

GÜRPINAR TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Gürpınar yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Gürpınar’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Gürpınar’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Gürpınar’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Gürpınar’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Gürpınar’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Gürpınar’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Gürpınar Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Gürpınar dış cephe temizliği, Gürpınar dağcı cephe temizliği, Gürpınar dış cephe cam temizliği, Gürpınar cephe temizliği, Gürpınar cam temizliği, Gürpınar temizlik şirketi, Gürpınar temizlik şirketleri, Gürpınar temizlik firması, Gürpınar temizlik firmaları, İstanbul Gürpınar dış cephe temizliği, Gürpınar cephe temizlik şirketiGürpınar inşaat temizliği, Gürpınar inşaat sonrası temizlik, Gürpınar inşaat sonrası ev temizliği, Gürpınar işyeri temizliği, Gürpınar boş ev temizliği, Gürpınar tadilat sonrası temizlik, Gürpınar okul temizliği, Gürpınar yurt temizliği, Gürpınar inşaat sonu işyeri temizliği, Gürpınar temizlik, Gürpınar inşaat sonrası villa temizliği, Gürpınar ev temizliği, Gürpınar ev temizlik şirketleri, Gürpınar tadilat sonrası ev temizliği, Gürpınar tadilat sonu villa temizliği, Gürpınar ev temizlik şirketiGürpınar ofis temizliği, Gürpınar ofis genel temizlik, Gürpınar ofis temizleme hizmeti, Gürpınar ofis temizlik şirketi, Gürpınar ofis temizlik şirketleri, Gürpınar ofis temizlik firması, Gürpınar ofis temizlik firmaları, Gürpınar düzenli ofis temizliği, Gürpınar günlük ofis temizliği, Gürpınar part time ofis temizliği, Gürpınar düzenli ofis temizlik şirketi, Gürpınar periyodik ofis temizliği, Gürpınar ofis temizlik fiyatları, Gürpınar ofis temizlik işi, İstanbul Gürpınar ofis temizliğiGürpınar cam temizliği, Gürpınar cam temizlik şirketleri, Gürpınar okul cam temizliği, Gürpınar yurt cam temizliği, Gürpınar işyeri cam temizliği, Gürpınar ev cam temizliği, Gürpınar hastane cam temizliği, Gürpınar cam temizlik firmaları, Gürpınar cam temizlik şirketi, Gürpınar villa cam temizliği, Gürpınar cam temizlik firması, İstanbul Gürpınar, İstanbul Gürpınar temizlik şirketi, Gürpınar cam temizleme fiyatları, Gürpınar cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.