Güneşli Temizlik Şirketi

Temizlik Şirketi Netpak Temizlik, İstanbul Temizlik Firmaları arasında Kaliteli Hizmet anlayışı ile Profesyonel Temizlik, Sunmakta 7/24 %100 Memnuniyet Uygun Fi

GÜNEŞLİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Güneşli yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Güneşli’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Güneşli’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Güneşli’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Güneşli’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Güneşli’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Güneşli’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Güneşli Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Güneşli dış cephe temizliği, Güneşli dağcı cephe temizliği, Güneşli dış cephe cam temizliği, Güneşli cephe temizliği, Güneşli cam temizliği, Güneşli temizlik şirketi, Güneşli temizlik şirketleri, Güneşli temizlik firması, Güneşli temizlik firmaları, İstanbul Güneşli dış cephe temizliği, Güneşli cephe temizlik şirketiGüneşli inşaat temizliği, Güneşli inşaat sonrası temizlik, Güneşli inşaat sonrası ev temizliği, Güneşli işyeri temizliği, Güneşli boş ev temizliği, Güneşli tadilat sonrası temizlik, Güneşli okul temizliği, Güneşli yurt temizliği, Güneşli inşaat sonu işyeri temizliği, Güneşli temizlik, Güneşli inşaat sonrası villa temizliği, Güneşli ev temizliği, Güneşli ev temizlik şirketleri, Güneşli tadilat sonrası ev temizliği, Güneşli tadilat sonu villa temizliği, Güneşli ev temizlik şirketiGüneşli ofis temizliği, Güneşli ofis genel temizlik, Güneşli ofis temizleme hizmeti, Güneşli ofis temizlik şirketi, Güneşli ofis temizlik şirketleri, Güneşli ofis temizlik firması, Güneşli ofis temizlik firmaları, Güneşli düzenli ofis temizliği, Güneşli günlük ofis temizliği, Güneşli part time ofis temizliği, Güneşli düzenli ofis temizlik şirketi, Güneşli periyodik ofis temizliği, Güneşli ofis temizlik fiyatları, Güneşli ofis temizlik işi, İstanbul Güneşli ofis temizliğiGüneşli cam temizliği, Güneşli cam temizlik şirketleri, Güneşli okul cam temizliği, Güneşli yurt cam temizliği, Güneşli işyeri cam temizliği, Güneşli ev cam temizliği, Güneşli hastane cam temizliği, Güneşli cam temizlik firmaları, Güneşli cam temizlik şirketi, Güneşli villa cam temizliği, Güneşli cam temizlik firması, İstanbul Güneşli, İstanbul Güneşli temizlik şirketi, Güneşli cam temizleme fiyatları, Güneşli cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.