Göztepe Temizlik Şirketi

Göztepe Temizlik Şirketi, Netpak Temizlik, İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu Yakası Temizlik, Hizmetleri Vermekte olup Müşterilerine Uygun Fiyata Temizlik,Sunuyor

GÖZTEPE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Göztepe yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Göztepe’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Göztepe’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Göztepe’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Göztepe’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Göztepe’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Göztepe’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Göztepe Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Göztepe dış cephe temizliği, Göztepe dağcı cephe temizliği, Göztepe dış cephe cam temizliği, Göztepe cephe temizliği, Göztepe cam temizliği, Göztepe temizlik şirketi, Göztepe temizlik şirketleri, Göztepe temizlik firması, Göztepe temizlik firmaları, İstanbul Göztepe dış cephe temizliği, Göztepe cephe temizlik şirketiGöztepe inşaat temizliği, Göztepe inşaat sonrası temizlik, Göztepe inşaat sonrası ev temizliği, Göztepe işyeri temizliği, Göztepe boş ev temizliği, Göztepe tadilat sonrası temizlik, Göztepe okul temizliği, Göztepe yurt temizliği, Göztepe inşaat sonu işyeri temizliği, Göztepe temizlik, Göztepe inşaat sonrası villa temizliği, Göztepe ev temizliği, Göztepe ev temizlik şirketleri, Göztepe tadilat sonrası ev temizliği, Göztepe tadilat sonu villa temizliği, Göztepe ev temizlik şirketiGöztepe ofis temizliği, Göztepe ofis genel temizlik, Göztepe ofis temizleme hizmeti, Göztepe ofis temizlik şirketi, Göztepe ofis temizlik şirketleri, Göztepe ofis temizlik firması, Göztepe ofis temizlik firmaları, Göztepe düzenli ofis temizliği, Göztepe günlük ofis temizliği, Göztepe part time ofis temizliği, Göztepe düzenli ofis temizlik şirketi, Göztepe periyodik ofis temizliği, Göztepe ofis temizlik fiyatları, Göztepe ofis temizlik işi, İstanbul Göztepe ofis temizliğiGöztepe cam temizliği, Göztepe cam temizlik şirketleri, Göztepe okul cam temizliği, Göztepe yurt cam temizliği, Göztepe işyeri cam temizliği, Göztepe ev cam temizliği, Göztepe hastane cam temizliği, Göztepe cam temizlik firmaları, Göztepe cam temizlik şirketi, Göztepe villa cam temizliği, Göztepe cam temizlik firması, İstanbul Göztepe, İstanbul Göztepe temizlik şirketi, Göztepe cam temizleme fiyatları, Göztepe cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.