Güngören Temizlik Şirketi

İstanbul,Güngören Temizlik Şirketi, Netpak Temizlik, 7/24 Temizlik Hizmetleri,Sunmakta Dış Cephe, Ofis, Ev, İnşaat Sonrası, Villa, Temizliğinin öncü Firmasıdır.

GÜNGÖREN TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Güngören yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Güngören’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Güngören’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Güngören’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Güngören’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Güngören’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Güngören’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Güngören Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Güngören dış cephe temizliği, Güngören dağcı cephe temizliği, Güngören dış cephe cam temizliği, Güngören cephe temizliği, Güngören cam temizliği, Güngören temizlik şirketi, Güngören temizlik şirketleri, Güngören temizlik firması, Güngören temizlik firmaları, İstanbul Güngören dış cephe temizliği, Güngören cephe temizlik şirketiGüngören inşaat temizliği, Güngören inşaat sonrası temizlik, Güngören inşaat sonrası ev temizliği, Güngören işyeri temizliği, Güngören boş ev temizliği, Güngören tadilat sonrası temizlik, Güngören okul temizliği, Güngören yurt temizliği, Güngören inşaat sonu işyeri temizliği, Güngören temizlik, Güngören inşaat sonrası villa temizliği, Güngören ev temizliği, Güngören ev temizlik şirketleri, Güngören tadilat sonrası ev temizliği, Güngören tadilat sonu villa temizliği, Güngören ev temizlik şirketiGüngören ofis temizliği, Güngören ofis genel temizlik, Güngören ofis temizleme hizmeti, Güngören ofis temizlik şirketi, Güngören ofis temizlik şirketleri, Güngören ofis temizlik firması, Güngören ofis temizlik firmaları, Güngören düzenli ofis temizliği, Güngören günlük ofis temizliği, Güngören part time ofis temizliği, Güngören düzenli ofis temizlik şirketi, Güngören periyodik ofis temizliği, Güngören ofis temizlik fiyatları, Güngören ofis temizlik işi, İstanbul Güngören ofis temizliğiGüngören cam temizliği, Güngören cam temizlik şirketleri, Güngören okul cam temizliği, Güngören yurt cam temizliği, Güngören işyeri cam temizliği, Güngören ev cam temizliği, Güngören hastane cam temizliği, Güngören cam temizlik firmaları, Güngören cam temizlik şirketi, Güngören villa cam temizliği, Güngören cam temizlik firması, İstanbul Güngören, İstanbul Güngören temizlik şirketi, Güngören cam temizleme fiyatları, Güngören cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.