Fatih Temizlik Şirketi

İstanbul Fatih Temizlik Şirketi, Olarak Sizlere Eğitimli Personeller ve Uzman Temizlik Personel Kadromuz İle Profesyonel Kaliteli Temizlik Hizmeti Veriyoruz.

FATİH TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Fatih yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Fatih’te kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Fatih’te verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Fatih’te hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Fatih’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Fatih’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Fatih’te uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Fatih Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Fatih dış cephe temizliği, Fatih dağcı cephe temizliği, Fatih dış cephe cam temizliği, Fatih cephe temizliği, Fatih cam temizliği, Fatih temizlik şirketi, Fatih temizlik şirketleri, Fatih temizlik firması, Fatih temizlik firmaları, İstanbul Fatih dış cephe temizliği, Fatih cephe temizlik şirketiFatih inşaat temizliği, Fatih inşaat sonrası temizlik, Fatih inşaat sonrası ev temizliği, Fatih işyeri temizliği, Fatih boş ev temizliği, Fatih tadilat sonrası temizlik, Fatih okul temizliği, Fatih yurt temizliği, Fatih inşaat sonu işyeri temizliği, Fatih temizlik, Fatih inşaat sonrası villa temizliği, Fatih ev temizliği, Fatih ev temizlik şirketleri, Fatih tadilat sonrası ev temizliği, Fatih tadilat sonu villa temizliği, Fatih ev temizlik şirketiFatih ofis temizliği, Fatih ofis genel temizlik, Fatih ofis temizleme hizmeti, Fatih ofis temizlik şirketi, Fatih ofis temizlik şirketleri, Fatih ofis temizlik firması, Fatih ofis temizlik firmaları, Fatih düzenli ofis temizliği, Fatih günlük ofis temizliği, Fatih part time ofis temizliği, Fatih düzenli ofis temizlik şirketi, Fatih periyodik ofis temizliği, Fatih ofis temizlik fiyatları, Fatih ofis temizlik işi, İstanbul Fatih ofis temizliğiFatih cam temizliği, Fatih cam temizlik şirketleri, Fatih okul cam temizliği, Fatih yurt cam temizliği, Fatih işyeri cam temizliği, Fatih ev cam temizliği, Fatih hastane cam temizliği, Fatih cam temizlik firmaları, Fatih cam temizlik şirketi, Fatih villa cam temizliği, Fatih cam temizlik firması, İstanbul Fatih, İstanbul Fatih temizlik şirketi, Fatih cam temizleme fiyatları, Fatih cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.