Florya Temizlik Şirketi

Netpak Temizlik, Müşterilerine %100 Memnuniyet Uygun Fiyat Temizlik,Seçenekleri Sunmakta.Dış Cephe, Dağcı, Ev Temizliği, Ofis Temizlik, İnşaat, Tadilat Temizlik

FLORYA TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Florya yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Florya’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Florya’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Florya’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Florya’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Florya’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Florya’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Florya Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Florya dış cephe temizliği, Florya dağcı cephe temizliği, Florya dış cephe cam temizliği, Florya cephe temizliği, Florya cam temizliği, Florya temizlik şirketi, Florya temizlik şirketleri, Florya temizlik firması, Florya temizlik firmaları, İstanbul Florya dış cephe temizliği, Florya cephe temizlik şirketiFlorya inşaat temizliği, Florya inşaat sonrası temizlik, Florya inşaat sonrası ev temizliği, Florya işyeri temizliği, Florya boş ev temizliği, Florya tadilat sonrası temizlik, Florya okul temizliği, Florya yurt temizliği, Florya inşaat sonu işyeri temizliği, Florya temizlik, Florya inşaat sonrası villa temizliği, Florya ev temizliği, Florya ev temizlik şirketleri, Florya tadilat sonrası ev temizliği, Florya tadilat sonu villa temizliği, Florya ev temizlik şirketiFlorya ofis temizliği, Florya ofis genel temizlik, Florya ofis temizleme hizmeti, Florya ofis temizlik şirketi, Florya ofis temizlik şirketleri, Florya ofis temizlik firması, Florya ofis temizlik firmaları, Florya düzenli ofis temizliği, Florya günlük ofis temizliği, Florya part time ofis temizliği, Florya düzenli ofis temizlik şirketi, Florya periyodik ofis temizliği, Florya ofis temizlik fiyatları, Florya ofis temizlik işi, İstanbul Florya ofis temizliğiFlorya cam temizliği, Florya cam temizlik şirketleri, Florya okul cam temizliği, Florya yurt cam temizliği, Florya işyeri cam temizliği, Florya ev cam temizliği, Florya hastane cam temizliği, Florya cam temizlik firmaları, Florya cam temizlik şirketi, Florya villa cam temizliği, Florya cam temizlik firması, İstanbul Florya, İstanbul Florya temizlik şirketi, Florya cam temizleme fiyatları, Florya cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.