Fındıkzade Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi, Netpak Temizlik, Ev, Ofis, Dış Cephe, İnşaat, Tadilat, Dağcı Temizlik, Hizmetleri Sunmakta Sizlerde Uygun Fiyat Temizlik,İçin arayın.

FINDIKZADE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Fındıkzade semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Fındıkzade’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Fındıkzade’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Fındıkzade’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Fındıkzade’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Fındıkzade’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Fındıkzade’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Fındıkzade Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Fındıkzade dış cephe temizliği, Fındıkzade dağcı cephe temizliği, Fındıkzade dış cephe cam temizliği, Fındıkzade cephe temizliği, Fındıkzade cam temizliği, Fındıkzade temizlik şirketi, Fındıkzade temizlik şirketleri, Fındıkzade temizlik firması, Fındıkzade temizlik firmaları, İstanbul Fındıkzade dış cephe temizliği, Fındıkzade cephe temizlik şirketi, Fındıkzade inşaat temizliği, Fındıkzade inşaat sonrası temizlik, Fındıkzade inşaat sonrası ev temizliği, Fındıkzade  işyeri temizliği, Fındıkzade boş ev temizliği, Fındıkzade tadilat sonrası temizlik, Fındıkzade okul temizliği, Fındıkzade  yurt temizliği, Fındıkzade inşaat sonu işyeri temizliği, Fındıkzade temizlik, Fındıkzade inşaat sonrası villa temizliği, Fındıkzade ev temizliği, Fındıkzade ev temizlik şirketleri, Fındıkzade tadilat sonrası ev temizliği, Fındıkzade tadilat sonu villa temizliği, Fındıkzade ev temizlik şirketi, Fındıkzade ofis temizliği, Fındıkzade ofis genel temizlik, Fındıkzade ofis temizleme hizmeti, Fındıkzade ofis temizlik şirketi, Fındıkzade ofis temizlik şirketleri, Fındıkzade ofis temizlik firması, Fındıkzade ofis temizlik firmaları, Fındıkzade düzenli ofis temizliği, Fındıkzade günlük ofis temizliği, Fındıkzade part time ofis temizliği, Fındıkzade düzenli ofis temizlik şirketi, Fındıkzade periyodik ofis temizliği, Fındıkzade ofis temizlik fiyatları, Fındıkzade ofis temizlik işi, İstanbul Fındıkzade ofis temizliği Fındıkzade cam temizliği, Fındıkzade cam temizlik şirketleri, Fındıkzade okul cam temizliği, Fındıkzade yurt cam temizliği, Fındıkzade işyeri cam temizliği, Fındıkzade ev cam temizliği, Fındıkzade hastane cam temizliği, Fındıkzade cam temizlik firmaları, Fındıkzade cam temizlik şirketi, Fındıkzade villa cam temizliği, Fındıkzade cam temizlik firması, İstanbul Fındıkzade, İstanbul Fındıkzade temizlik şirketi, Fındıkzade cam temizleme fiyatları, Fındıkzade cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.