Firuzköy Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi, Netpak Temizlik, Ev, Ofis, İnşaat, Tadilat, İş yeri, Dış Cephe, Dağcı, 7/24 Temizlik Hizmetleri, Sunmakta. %100 Memnuniyet Garantisi

FİRUZKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Avcılar ilçesine bağlı Firuzköy yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Firuzköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Firuzköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Firuzköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Firuzköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Firuzköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Firuzköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Firuzköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Firuzköy dış cephe temizliği, Firuzköy dağcı cephe temizliği, Firuzköy dış cephe cam temizliği, Firuzköy cephe temizliği, Firuzköy cam temizliği, Firuzköy temizlik şirketi, Firuzköy temizlik şirketleri, Firuzköy temizlik firması, Firuzköy temizlik firmaları, İstanbul Firuzköy dış cephe temizliği, Firuzköy cephe temizlik şirketiFiruzköy inşaat temizliği, Firuzköy inşaat sonrası temizlik, Firuzköy inşaat sonrası ev temizliği, Firuzköy işyeri temizliği, Firuzköy boş ev temizliği, Firuzköy tadilat sonrası temizlik, Firuzköy okul temizliği, Firuzköy yurt temizliği, Firuzköy inşaat sonu işyeri temizliği, Firuzköy temizlik, Firuzköy inşaat sonrası villa temizliği, Firuzköy ev temizliği, Firuzköy ev temizlik şirketleri, Firuzköy tadilat sonrası ev temizliği, Firuzköy tadilat sonu villa temizliği, Firuzköy ev temizlik şirketiFiruzköy ofis temizliği, Firuzköy ofis genel temizlik, Firuzköy  ofis temizleme hizmeti, Firuzköy ofis temizlik şirketi, Firuzköy ofis temizlik şirketleri, Firuzköy ofis temizlik firması, Firuzköy ofis temizlik firmaları, Firuzköy düzenli ofis temizliği, Firuzköy günlük ofis temizliği, Firuzköy part time ofis temizliği, Firuzköy düzenli ofis temizlik şirketi, Firuzköy periyodik ofis temizliği, Firuzköy ofis temizlik fiyatları, Firuzköy ofis temizlik işi, İstanbul Firuzköy ofis temizliğiFiruzköy cam temizliği, Firuzköy cam temizlik şirketleri, Firuzköy okul cam temizliği, Firuzköy yurt cam temizliği, Firuzköy işyeri cam temizliği, Firuzköy ev cam temizliği, Firuzköy hastane cam temizliği, Firuzköy cam temizlik firmaları, Firuzköy cam temizlik şirketi, Firuzköy villa cam temizliği, Firuzköy cam temizlik firması, İstanbul Firuzköy, İstanbul Firuzköy temizlik şirketi, Firuzköy cam temizleme fiyatları, Firuzköy cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.