Esenler Temizlik Şirketi

İstanbul Esenler Temizlik Şirketi, Olarak Sizlere Eğitimli Personeller ve Uzman Temizlik Personel Kadromuz İle Profesyonel Kaliteli Temizlik Hizmeti Veriyoruz.

ESENLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Esenler yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Esenler’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Esenler’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Esenler’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Esenler’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Esenler’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Esenler’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Esenler Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Esenler dış cephe temizliği, Esenler dağcı cephe temizliği, Esenler dış cephe cam temizliği, Esenler cephe temizliği, Esenler cam temizliği, Esenler temizlik şirketi, Esenler temizlik şirketleri, Esenler temizlik firması, Esenler temizlik firmaları, İstanbul Esenler dış cephe temizliği, Esenler cephe temizlik şirketi, Esenler inşaat temizliği, Esenler inşaat sonrası temizlik, Esenler inşaat sonrası ev temizliği, Esenler işyeri temizliği, Esenler boş ev temizliği, Esenler tadilat sonrası temizlik, Esenler okul temizliği, Esenler yurt temizliği, Esenler inşaat sonu işyeri temizliği, Esenler temizlik, Esenler inşaat sonrası villa temizliği, Esenler ev temizliği, Esenler ev temizlik şirketleri, Esenler tadilat sonrası ev temizliği, Esenler tadilat sonu villa temizliği, Esenler ev temizlik şirketi, Esenler ofis temizliği, Esenler ofis genel temizlik, Esenler ofis temizleme hizmeti, Esenler ofis temizlik şirketi, Esenler ofis temizlik şirketleri, Esenler ofis temizlik firması, Esenler ofis temizlik firmaları, Esenler düzenli ofis temizliği, Esenler günlük ofis temizliği, Esenler part time ofis temizliği, Esenler düzenli ofis temizlik şirketi, Esenler periyodik ofis temizliği, Esenler ofis temizlik fiyatları, Esenler ofis temizlik işi, İstanbul Esenler ofis temizliği, Esenler cam temizliği, Esenler cam temizlik şirketleri, Esenler okul cam temizliği, Esenler yurt cam temizliği, Esenler işyeri cam temizliği, Esenler ev cam temizliği, Esenler hastane cam temizliği, Esenler cam temizlik firmaları, Esenler cam temizlik şirketi, Esenler villa cam temizliği, Esenler cam temizlik firması, İstanbul Esenler, İstanbul Esenler temizlik şirketi, Esenler cam temizleme fiyatları, Esenler cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.