Esenkent Temizlik Şirketi

Netpak Temizlik İstanbul,un Tüm Semtlerine 7/24 Temizlik Hizmetleri Sunmakta. Dış Cephe Temizliği, İnşaat Temizliği, İş Yeri Temizlik, Konusunda Uzman Uygun Fiy

ESENKENT TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Esenkent yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Esenkent’te kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Esenkent’te verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Esenkent’te hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Esenkent’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Esenkent’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Esenkent’te uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Esenkent Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Esenkent dış cephe temizliği, Esenkent dağcı cephe temizliği, Esenkent dış cephe cam temizliği, Esenkent cephe temizliği, Esenkent cam temizliği, Esenkent temizlik şirketi, Esenkent temizlik şirketleri, Esenkent temizlik firması, Esenkent temizlik firmaları, İstanbul Esenkent dış cephe temizliği, Esenkent cephe temizlik şirketiEsenkent inşaat temizliği, Esenkent inşaat sonrası temizlik, Esenkent inşaat sonrası ev temizliği, Esenkent işyeri temizliği, Esenkent boş ev temizliği, Esenkent tadilat sonrası temizlik, Esenkent okul temizliği, Esenkent yurt temizliği, Esenkent inşaat sonu işyeri temizliği, Esenkent temizlik, Esenkent inşaat sonrası villa temizliği, Esenkent ev temizliği, Esenkent ev temizlik şirketleri, Esenkent tadilat sonrası ev temizliği, Esenkent tadilat sonu villa temizliği, Esenkent ev temizlik şirketiEsenkent ofis temizliği, Esenkent ofis genel temizlik, Esenkent ofis temizleme hizmeti, Esenkent ofis temizlik şirketi, Esenkent ofis temizlik şirketleri, Esenkent ofis temizlik firması, Esenkent ofis temizlik firmaları, Esenkent düzenli ofis temizliği, Esenkent günlük ofis temizliği, Esenkent part time ofis temizliği, Esenkent düzenli ofis temizlik şirketi, Esenkent periyodik ofis temizliği, Esenkent ofis temizlik fiyatları, Esenkent ofis temizlik işi, İstanbul Esenkent ofis temizliğiEsenkent cam temizliği, Esenkent cam temizlik şirketleri, Esenkent okul cam temizliği, Esenkent yurt cam temizliği, Esenkent işyeri cam temizliği, Esenkent ev cam temizliği, Esenkent hastane cam temizliği, Esenkent cam temizlik firmaları, Esenkent cam temizlik şirketi, Esenkent villa cam temizliği, Esenkent cam temizlik firması, İstanbul Esenkent , İstanbul Esenkent temizlik şirketi, Esenkent cam temizleme fiyatları, Esenkent cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.