Erenköy Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi olarak Ev Temizliği, İnşaat Sonrası, Tadilat Sonrası Temizlik ve Dış cephe temizliği, Konusunda Uzman Ekibimiz ile %100 Memnuniyet ara

ERENKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Erenköy yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Erenköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Erenköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Erenköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Erenköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Erenköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Erenköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Erenköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Erenköy dış cephe temizliği, Erenköy dağcı cephe temizliği, Erenköy dış cephe cam temizliği, Erenköy cephe temizliği, Erenköy cam temizliği, Erenköy temizlik şirketi, Erenköy temizlik şirketleri, Erenköy temizlik firması, Erenköy temizlik firmaları, İstanbul Erenköy dış cephe temizliği, Erenköy cephe temizlik şirketiErenköy inşaat temizliği, Erenköy inşaat sonrası temizlik, Erenköy inşaat sonrası ev temizliği, Erenköy işyeri temizliği, Erenköy boş ev temizliği, Erenköy tadilat sonrası temizlik, Erenköy okul temizliği, Erenköy yurt temizliği, Erenköy inşaat sonu işyeri temizliği, Erenköy temizlik, Erenköy inşaat sonrası villa temizliği, Erenköy ev temizliği, Erenköy ev temizlik şirketleri, Erenköy tadilat sonrası ev temizliği, Erenköy tadilat sonu villa temizliği, Erenköy ev temizlik şirketiErenköy ofis temizliği, Erenköy ofis genel temizlik, Erenköy ofis temizleme hizmeti, Erenköy ofis temizlik şirketi, Erenköy ofis temizlik şirketleri, Erenköy ofis temizlik firması, Erenköy ofis temizlik firmaları, Erenköy düzenli ofis temizliği, Erenköy günlük ofis temizliği, Erenköy part time ofis temizliği, Erenköy düzenli ofis temizlik şirketi, Erenköy periyodik ofis temizliği, Erenköy ofis temizlik fiyatları, Erenköy ofis temizlik işi, İstanbul Erenköy ofis temizliğiErenköy cam temizliği, Erenköy cam temizlik şirketleri, Erenköy okul cam temizliği, Erenköy yurt cam temizliği, Erenköy işyeri cam temizliği, Erenköy ev cam temizliği, Erenköy hastane cam temizliği, Erenköy cam temizlik firmaları, Erenköy cam temizlik şirketi, Erenköy villa cam temizliği, Erenköy cam temizlik firması, İstanbul Erenköy, İstanbul Erenköy temizlik şirketi, Erenköy cam temizleme fiyatları, Erenköy cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.