Esentepe Temizlik Şirketi

Netpak Temizlik, İstanbul Temizlik Şirketleri Olarak Müşterilerine %100 Temizlik Memnuniyet Garantisi Uygun Fiyat Seçenekleri Sunuyor. Tel. 0212 320 38 89

ESENTEPE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı Esentepe mahallesi yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Esentepe’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Esentepe’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Esentepe’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Esentepe’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Esentepe’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Esentepe’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Esentepe Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Esentepe dış cephe temizliği, Esentepe dağcı cephe temizliği, Esentepe dış cephe cam temizliği, Esentepe cephe temizliği, Esentepe cam temizliği, Esentepe temizlik şirketi, Esentepe temizlik şirketleri, Esentepe temizlik firması, Esentepe temizlik firmaları, İstanbul Esentepe dış cephe temizliği, Esentepe cephe temizlik şirketiEsentepe inşaat temizliği, Esentepe inşaat sonrası temizlik, Esentepe inşaat sonrası ev temizliği, Esentepe işyeri temizliği, Esentepe boş ev temizliği, Esentepe tadilat sonrası temizlik, Esentepe okul temizliği, Esentepe yurt temizliği, Esentepe inşaat sonu işyeri temizliği, Esentepe temizlik, Esentepe inşaat sonrası villa temizliği, Esentepe ev temizliği, Esentepe ev temizlik şirketleri, Esentepe tadilat sonrası ev temizliği, Esentepe tadilat sonu villa temizliği, Esentepe ev temizlik şirketiEsentepe ofis temizliği, Esentepe ofis genel temizlik, Esentepe ofis temizleme hizmeti, Esentepe ofis temizlik şirketi, Esentepe ofis temizlik şirketleri, Esentepe ofis temizlik firması, Esentepe ofis temizlik firmaları, Esentepe düzenli ofis temizliği, Esentepe günlük ofis temizliği, Esentepe part time ofis temizliği, Esentepe düzenli ofis temizlik şirketi, Esentepe periyodik ofis temizliği, Esentepe ofis temizlik fiyatları, Esentepe ofis temizlik işi, İstanbul Esentepe ofis temizliğiEsentepe cam temizliği, Esentepe cam temizlik şirketleri, Esentepe okul cam temizliği, Esentepe yurt cam temizliği, Esentepe işyeri cam temizliği, Esentepe ev cam temizliği, Esentepe hastane cam temizliği, Esentepe cam temizlik firmaları, Esentepe cam temizlik şirketi, Esentepe villa cam temizliği, Esentepe cam temizlik firması, İstanbul Esentepe, İstanbul Esentepe temizlik şirketi, Esentepe cam temizleme fiyatları, Esentepe cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.