Eyüp Temizlik Şirketi

Eyüp Temizlik Şirketi, Yılların Tecrübesi İle İstanbul Bölgesinde Profesyonel Temizlik, Hizmetleri Sunmakta 7/24 hizmet %100 Memnuniyet Garantisi Uygun Fiyatlar

EYÜP TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Eyüp yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Eyüp’te kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Eyüp’te verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Eyüp’te hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Eyüp’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Eyüp’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Eyüp’te uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Eyüp Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Eyüp dış cephe temizliği, Eyüp dağcı cephe temizliği, Eyüp dış cephe cam temizliği, Eyüp cephe temizliği, Eyüp cam temizliği, Eyüp temizlik şirketi, Eyüp temizlik şirketleri, Eyüp temizlik firması, Eyüp temizlik firmaları, İstanbul Eyüp dış cephe temizliği, Eyüp cephe temizlik şirketiEyüp inşaat temizliği, Eyüp inşaat sonrası temizlik, Eyüp inşaat sonrası ev temizliği, Eyüp işyeri temizliği, Eyüp boş ev temizliği, Eyüp tadilat sonrası temizlik, Eyüp okul temizliği, Eyüp yurt temizliği, Eyüp inşaat sonu işyeri temizliği, Eyüp temizlik, Eyüp inşaat sonrası villa temizliği, Eyüp ev temizliği, Eyüp ev temizlik şirketleri, Eyüp tadilat sonrası ev temizliği, Eyüp tadilat sonu villa temizliği, Eyüp ev temizlik şirketiEyüp ofis temizliği, Eyüp ofis genel temizlik, Eyüp ofis temizleme hizmeti, Eyüp ofis temizlik şirketi, Eyüp ofis temizlik şirketleri, Eyüp ofis temizlik firması, Eyüp ofis temizlik firmaları, Eyüp düzenli ofis temizliği, Eyüp günlük ofis temizliği, Eyüp part time ofis temizliği, Eyüp düzenli ofis temizlik şirketi, Eyüp periyodik ofis temizliği, Eyüp ofis temizlik fiyatları, Eyüp ofis temizlik işi, İstanbul Eyüp ofis temizliğiEyüp cam temizliği, Eyüp cam temizlik şirketleri, Eyüp okul cam temizliği, Eyüp yurt cam temizliği, Eyüp işyeri cam temizliği, Eyüp ev cam temizliği, Eyüp hastane cam temizliği, Eyüp cam temizlik firmaları, Eyüp cam temizlik şirketi, Eyüp villa cam temizliği, Eyüp cam temizlik firması, İstanbul Eyüp, İstanbul Eyüp temizlik şirketi, Eyüp cam temizleme fiyatları, Eyüp cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.