Etiler Temizlik Şirketi

Etiler Temizlik Şirketi,İstanbul,un Tüm bölgesinde Ev Temizliği, Villa Temizliği, Ofis Temizliği, Dezenfeksiyon, Hizmetleri veriyor.%100 Memnuniyet Garan

ETİLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Beşiktaş ilçesine bağlı Etiler yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Etiler’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Etiler’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Etiler’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Etiler’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Etiler’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Etiler’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Etiler Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Etiler dış cephe temizliği, Etiler dağcı cephe temizliği, Etiler dış cephe cam temizliği, Etiler cephe temizliği, Etiler cam temizliği, Etiler temizlik şirketi, Etiler temizlik şirketleri, Etiler temizlik firması, Etiler temizlik firmaları, İstanbul Etiler dış cephe temizliği, Etiler cephe temizlik şirketiEtiler inşaat temizliği, Etiler inşaat sonrası temizlik, Etiler inşaat sonrası ev temizliği, Etiler işyeri temizliği, Etiler boş ev temizliği, Etiler tadilat sonrası temizlik, Etiler okul temizliği, Etiler yurt temizliği, Etiler inşaat sonu işyeri temizliği, Etiler temizlik, Etiler inşaat sonrası villa temizliği, Etiler ev temizliği, Etiler ev temizlik şirketleri, Etiler tadilat sonrası ev temizliği, Etiler tadilat sonu villa temizliği, Etiler ev temizlik şirketiEtiler ofis temizliği, Etiler ofis genel temizlik, Etiler ofis temizleme hizmeti, Etiler ofis temizlik şirketi, Etiler ofis temizlik şirketleri, Etiler ofis temizlik firması, Etiler ofis temizlik firmaları, Etiler düzenli ofis temizliği, Etiler günlük ofis temizliği, Etiler part time ofis temizliği, Etiler düzenli ofis temizlik şirketi, Etiler periyodik ofis temizliği, Etiler ofis temizlik fiyatları, Etiler ofis temizlik işi, İstanbul Etiler ofis temizliğiEtiler cam temizliği, Etiler cam temizlik şirketleri, Etiler okul cam temizliği, Etiler yurt cam temizliği, Etiler işyeri cam temizliği, Etiler ev cam temizliği, Etiler hastane cam temizliği, Etiler cam temizlik firmaları, Etiler cam temizlik şirketi, Etiler villa cam temizliği, Etiler cam temizlik firması, İstanbul Etiler, İstanbul Etiler temizlik şirketi, Etiler cam temizleme fiyatları, Etiler cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.