Esenyurt Temizlik Şirketi

Esenyurt Temizlik Şirketi,Olarak İstanbul,Bölgesinde Uzman Ekibimiz ile Profesyonel Temizlik, Hizmetleri Sunmaktayız 7/24 Hizmet%100 Memnuniyet Garantisi NETPAK

ESENYURT TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Esenyurt yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Esenyurt’ta kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Esenyurt’ta verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Esenyurt’ta hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Esenyurt’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Esenyurt’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Esenyurt’ta uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Esenyurt Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Esenyurt dış cephe temizliği, Esenyurt dağcı cephe temizliği, Esenyurt dış cephe cam temizliği, Esenyurt cephe temizliği, Esenyurt cam temizliği, Esenyurt temizlik şirketi, Esenyurt temizlik şirketleri, Esenyurt temizlik firması, Esenyurt temizlik firmaları, İstanbul Esenyurt dış cephe temizliği, Esenyurt cephe temizlik şirketiEsenyurt inşaat temizliği, Esenyurt inşaat sonrası temizlik, Esenyurt inşaat sonrası ev temizliği, Esenyurt işyeri temizliği, Esenyurt boş ev temizliği, Esenyurt tadilat sonrası temizlik, Esenyurt okul temizliği, Esenyurt yurt temizliği, Esenyurt inşaat sonu işyeri temizliği, Esenyurt temizlik, Esenyurt inşaat sonrası villa temizliği, Esenyurt ev temizliği, Esenyurt ev temizlik şirketleri, Esenyurt tadilat sonrası ev temizliği, Esenyurt tadilat sonu villa temizliği, Esenyurt ev temizlik şirketiEsenyurt  ofis temizliği, Esenyurt ofis genel temizlik, Esenyurt ofis temizleme hizmeti, Esenyurt ofis temizlik şirketi, Esenyurt ofis temizlik şirketleri, Esenyurt ofis temizlik firması, Esenyurt ofis temizlik firmaları, Esenyurt düzenli ofis temizliği, Esenyurt günlük ofis temizliği, Esenyurt part time ofis temizliği, Esenyurt düzenli ofis temizlik şirketi, Esenyurt periyodik ofis temizliği, Esenyurt ofis temizlik fiyatları, Esenyurt ofis temizlik işi, İstanbul Esenyurt ofis temizliğiEsenyurt cam temizliği, Esenyurt cam temizlik şirketleri, Esenyurt okul cam temizliği, Esenyurt yurt cam temizliği, Esenyurt işyeri cam temizliği, Esenyurt ev cam temizliği, Esenyurt hastane cam temizliği, Esenyurt cam temizlik firmaları, Esenyurt cam temizlik şirketi, Esenyurt villa cam temizliği, Esenyurt cam temizlik firması, İstanbul Esenyurt, İstanbul Esenyurt temizlik şirketi, Esenyurt cam temizleme fiyatları, Esenyurt cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.