Çatalca Temizlik Şirketi

Çatalca Temizlik Şirketi Olan Netpak, Temizlik Şirketi olarak İstanbul Çatalca bölgesinde Dış Cephe Temizliği, İnşaat Temizliği, Temizlik hizmetleri, Sunar.

ÇATALCA TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Çatalca yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Çatalca’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Çatalca’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Çatalca’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Çatalca’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Çatalca’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Çatalca’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Çatalca Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Çatalca dış cephe temizliği, Çatalca dağcı cephe temizliği, Çatalca dış cephe cam temizliği, Çatalca cephe temizliği, Çatalca cam temizliği, Çatalca temizlik şirketi, Çatalca temizlik şirketleri, Çatalca temizlik firması, Çatalca temizlik firmaları, İstanbul Çatalca dış cephe temizliği, Çatalca cephe temizlik şirketiÇatalca inşaat temizliği, Çatalca inşaat sonrası temizlik, Çatalca inşaat sonrası ev temizliği, Çatalca işyeri temizliği, Çatalca boş ev temizliği, Çatalca tadilat sonrası temizlik, Çatalca okul temizliği, Çatalca yurt temizliği, Çatalca inşaat sonu işyeri temizliği, Çatalca temizlik, Çatalca inşaat sonrası villa temizliği, Çatalca ev temizliği, Çatalca ev temizlik şirketleri, Çatalca tadilat sonrası ev temizliği, Çatalca tadilat sonu villa temizliği, Çatalca ev temizlik şirketiÇatalca ofis temizliği, Çatalca ofis genel temizlik, Çatalca ofis temizleme hizmeti, Çatalca ofis temizlik şirketi, Çatalca ofis temizlik şirketleri, Çatalca ofis temizlik firması, Çatalca ofis temizlik firmaları, Çatalca düzenli ofis temizliği, Çatalca günlük ofis temizliği, Çatalca part time ofis temizliği, Çatalca düzenli ofis temizlik şirketi, Çatalca periyodik ofis temizliği, Çatalca ofis temizlik fiyatları, Çatalca ofis temizlik işi, İstanbul Çatalca ofis temizliğiÇatalca cam temizliği, Çatalca cam temizlik şirketleri, Çatalca okul cam temizliği, Çatalca yurt cam temizliği, Çatalca işyeri cam temizliği, Çatalca ev cam temizliği, Çatalca hastane cam temizliği, Çatalca cam temizlik firmaları, Çatalca cam temizlik şirketi, Çatalca villa cam temizliği, Çatalca cam temizlik firması, İstanbul Çatalca, İstanbul Çatalca temizlik şirketi, Çatalca cam temizleme fiyatları, Çatalca cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.