Çekmeköy Temizlik Şirketi

Çekmeköy Temizlik Şirketi, Olan Netpak Temizlik, İstanbul,Bölgesinde Profesyonel Temizlik ekibi ile 7/24 Keşif Bedelsiz%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi Veriyor

ÇEKMEKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Çekmeköy yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Çekmeköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Çekmeköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Çekmeköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Çekmeköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Çekmeköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Çekmeköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Çekmeköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Çekmeköy dış cephe temizliği, Çekmeköy dağcı cephe temizliği, Çekmeköy dış cephe cam temizliği, Çekmeköy cephe temizliği, Çekmeköy cam temizliği, Çekmeköy temizlik şirketi, Çekmeköy temizlik şirketleri, Çekmeköy temizlik firması, Çekmeköy temizlik firmaları, İstanbul Çekmeköy dış cephe temizliği, Çekmeköy cephe temizlik şirketiÇekmeköy inşaat temizliği, Çekmeköy inşaat sonrası temizlik, Çekmeköy inşaat sonrası ev temizliği, Çekmeköy işyeri temizliği, Çekmeköy boş ev temizliği, Çekmeköy tadilat sonrası temizlik, Çekmeköy okul temizliği, Çekmeköy yurt temizliği, Çekmeköy inşaat sonu işyeri temizliği, Çekmeköy temizlik, Çekmeköy inşaat sonrası villa temizliği, Çekmeköy ev temizliği, Çekmeköy ev temizlik şirketleri, Çekmeköy tadilat sonrası ev temizliği, Çekmeköy tadilat sonu villa temizliği, Çekmeköy ev temizlik şirketiÇekmeköy ofis temizliği, Çekmeköy ofis genel temizlik, Çekmeköy ofis temizleme hizmeti, Çekmeköy ofis temizlik şirketi, Çekmeköy ofis temizlik şirketleri, Çekmeköy ofis temizlik firması, Çekmeköy ofis temizlik firmaları, Çekmeköy düzenli ofis temizliği, Çekmeköy günlük ofis temizliği, Çekmeköy part time ofis temizliği, Çekmeköy düzenli ofis temizlik şirketi, Çekmeköy periyodik ofis temizliği, Çekmeköy ofis temizlik fiyatları, Çekmeköy ofis temizlik işi, İstanbul Çekmeköy ofis temizliğiÇekmeköy cam temizliği, Çekmeköy cam temizlik şirketleri, Çekmeköy okul cam temizliği, Çekmeköy yurt cam temizliği, Çekmeköy işyeri cam temizliği, Çekmeköy ev cam temizliği, Çekmeköy hastane cam temizliği, Çekmeköy cam temizlik firmaları, Çekmeköy cam temizlik şirketi, Çekmeköy villa cam temizliği, Çekmeköy cam temizlik firması, İstanbul Çekmeköy, İstanbul Çekmeköy temizlik şirketi, Çekmeköy cam temizleme fiyatları, Çekmeköy cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.