Boğazköy Temizlik Şirketi

Boğazköy Temizlik Şirketleri,arasında Gözde Olan Netpak Temizlik Müşterilerine %100 Memnuniyet Garantisi Veriyor Dış cephe Cam Temizliği, İnşaat Temizlik,Netpak

BOĞAZKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Arnavutköy ilçesine bağlı Boğazköy yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Boğazköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Boğazköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Boğazköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Boğazköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Boğazköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Boğazköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Boğazköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Boğazköy dış cephe temizliği, Boğazköy dağcı cephe temizliği, Boğazköy dış cephe cam temizliği, Boğazköy cephe temizliği, Boğazköy cam temizliği, Boğazköy temizlik şirketi, Boğazköy temizlik şirketleri, Boğazköy temizlik firması, Boğazköy temizlik firmaları, İstanbul Boğazköy dış cephe temizliği, Boğazköy cephe temizlik şirketiBoğazköy inşaat temizliği, Boğazköy inşaat sonrası temizlik, Boğazköy inşaat sonrası ev temizliği, Boğazköy işyeri temizliği, Boğazköy boş ev temizliği, Boğazköy tadilat sonrası temizlik, Boğazköy okul temizliği, Boğazköy yurt temizliği, Boğazköy inşaat sonu işyeri temizliği, Boğazköy temizlik, Boğazköy inşaat sonrası villa temizliği, Boğazköy ev temizliği, Boğazköy ev temizlik şirketleri, Boğazköy tadilat sonrası ev temizliği, Boğazköy tadilat sonu villa temizliği, Boğazköy ev temizlik şirketiBoğazköy ofis temizliği, Boğazköy ofis genel temizlik, Boğazköy ofis temizleme hizmeti, Boğazköy ofis temizlik şirketi, Boğazköy ofis temizlik şirketleri, Boğazköy ofis temizlik firması, Boğazköy ofis temizlik firmaları, Boğazköy düzenli ofis temizliği, Boğazköy günlük ofis temizliği, Boğazköy part time ofis temizliği, Boğazköy düzenli ofis temizlik şirketi, Boğazköy periyodik ofis temizliği, Boğazköy ofis temizlik fiyatları, Boğazköy ofis temizlik işi, İstanbul Boğazköy ofis temizliğiBoğazköy cam temizliği, Boğazköy cam temizlik şirketleri, Boğazköy okul cam temizliği, Boğazköy yurt cam temizliği, Boğazköy işyeri cam temizliği, Boğazköy ev cam temizliği, Boğazköy hastane cam temizliği, Boğazköy cam temizlik firmaları, Boğazköy cam temizlik şirketi, Boğazköy villa cam temizliği, Boğazköy cam temizlik firması, İstanbul Boğazköy, İstanbul Boğazköy temizlik şirketi, Boğazköy cam temizleme fiyatları, Boğazköy cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.