Bostancı Temizlik Şirketi

Bostancı Temizlik Şirketi,Temizlik Şirketleri,arasında En uygun Fiyat Seçenekleri ile %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi Vermektedir. Netpak Temizlik, İstanbul

BOSTANCI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Bostancı mahallesi yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Bostancı’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Bostancı’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Bostancı’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Bostancı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Bostancı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Bostancı’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Bostancı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Bostancı dış cephe temizliği, Bostancı dağcı cephe temizliği, Bostancı dış cephe cam temizliği, Bostancı cephe temizliği, Bostancı cam temizliği, Bostancı temizlik şirketi, Bostancı temizlik şirketleri, Bostancı temizlik firması, Bostancı temizlik firmaları, İstanbul Bostancı dış cephe temizliği, Bostancı cephe temizlik şirketiBostancı inşaat temizliği, Bostancı inşaat sonrası temizlik, Bostancı inşaat sonrası ev temizliği, Bostancı işyeri temizliği, Bostancı boş ev temizliği, Bostancı tadilat sonrası temizlik, Bostancı okul temizliği, Bostancı yurt temizliği, Bostancı inşaat sonu işyeri temizliği, Bostancı temizlik, Bostancı inşaat sonrası villa temizliği, Bostancı ev temizliği, Bostancı ev temizlik şirketleri, Bostancı tadilat sonrası ev temizliği, Bostancı tadilat sonu villa temizliği, Bostancı ev temizlik şirketiBostancı ofis temizliği, Bostancı ofis genel temizlik, Bostancı ofis temizleme hizmeti, Bostancı ofis temizlik şirketi, Bostancı ofis temizlik şirketleri, Bostancı ofis temizlik firması, Bostancı ofis temizlik firmaları, Bostancı düzenli ofis temizliği, Bostancı günlük ofis temizliği, Bostancı part time ofis temizliği, Bostancı düzenli ofis temizlik şirketi, Bostancı periyodik ofis temizliği, Bostancı ofis temizlik fiyatları, Bostancı ofis temizlik işi, İstanbul Bostancı ofis temizliğiBostancı cam temizliği, Bostancı cam temizlik şirketleri, Bostancı okul cam temizliği, Bostancı yurt cam temizliği, Bostancı işyeri cam temizliği, Bostancı ev cam temizliği, Bostancı hastane cam temizliği, Bostancı cam temizlik firmaları, Bostancı cam temizlik şirketi, Bostancı villa cam temizliği, Bostancı cam temizlik firması, İstanbul Bostancı, İstanbul Bostancı temizlik şirketi, Bostancı cam temizleme fiyatları, Bostancı cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.