Beyazıt Temizlik Şirketi

Beyazıt Temizlik Şirketi,Tüm İstanbul,Bölgesine Dış Cephe Temizliği, İnşaat,ve Tadilat, sonrası Ev, İşyeri, Otel,Hastane,Okul, Kolej, Villa, Dezenfekte, Sunmakt

BEYAZIT TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Fatih ilçesine bağlı Beyazıt mahallesi yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Beyazıt’ta kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Beyazıt’ta verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Beyazıt’ta hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Beyazıt’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Beyazıt’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Beyazıt’ta uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Beyazıt Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Beyazıt dış cephe temizliği, Beyazıt dağcı cephe temizliği, Beyazıt dış cephe cam temizliği, Beyazıt cephe temizliği, Beyazıt cam temizliği, Beyazıt temizlik şirketi, Beyazıt temizlik şirketleri, Beyazıt temizlik firması, Beyazıt temizlik firmaları, İstanbul Beyazıt dış cephe temizliği, Beyazıt cephe temizlik şirketiBeyazıt inşaat temizliği, Beyazıt inşaat sonrası temizlik, Beyazıt inşaat sonrası ev temizliği, Beyazıt işyeri temizliği, Beyazıt boş ev temizliği, Beyazıt tadilat sonrası temizlik, Beyazıt okul temizliği, Beyazıt yurt temizliği, Beyazıt inşaat sonu işyeri temizliği, Beyazıt temizlik, Beyazıt inşaat sonrası villa temizliği, Beyazıt ev temizliği, Beyazıt ev temizlik şirketleri, Beyazıt tadilat sonrası ev temizliği, Beyazıt tadilat sonu villa temizliği, Beyazıt ev temizlik şirketiBeyazıt ofis temizliği, Beyazıt ofis genel temizlik, Beyazıt ofis temizleme hizmeti, Beyazıt ofis temizlik şirketi, Beyazıt ofis temizlik şirketleri, Beyazıt ofis temizlik firması, Beyazıt ofis temizlik firmaları, Beyazıt düzenli ofis temizliği, Beyazıt günlük ofis temizliği, Beyazıt part time ofis temizliği, Beyazıt düzenli ofis temizlik şirketi, Beyazıt periyodik ofis temizliği, Beyazıt ofis temizlik fiyatları, Beyazıt ofis temizlik işi, İstanbul Beyazıt ofis temizliğiBeyazıt cam temizliği, Beyazıt cam temizlik şirketleri, Beyazıt okul cam temizliği, Beyazıt yurt cam temizliği, Beyazıt işyeri cam temizliği, Beyazıt ev cam temizliği, Beyazıt hastane cam temizliği, Beyazıt cam temizlik firmaları, Beyazıt cam temizlik şirketi, Beyazıt villa cam temizliği, Beyazıt cam temizlik firması, İstanbul Beyazıt, İstanbul Beyazıt temizlik şirketi, Beyazıt cam temizleme fiyatları, Beyazıt cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.