Basın Sitesi Temizlik Şirketi

Basın Sitesi Temizlik Şirketi, Olarak İstanbul,Bölgesinde Dış Cephe Temizliği, İnşaat Sonrası,Tadilat sonrası,Temizlik Hizmetleri,Vermekte%100 Memnuniyet Garant

BASIN SİTESİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Basın Sitesi büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Basın Sitesi’nde kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Basın Sitesi’nde verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Basın Sitesi’nde hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Basın Sitesi’nde verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Basın Sitesi’nde verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Basın Sitesi’nde uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Basın Sitesi Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Basın Sitesi dış cephe temizliği, Basın Sitesi dağcı cephe temizliği, Basın Sitesi dış cephe cam temizliği, Basın Sitesi cephe temizliği, Basın Sitesi cam temizliği, Basın Sitesi temizlik şirketi, Basın Sitesi temizlik şirketleri, Basın Sitesi temizlik firması, Basın Sitesi temizlik firmaları, İstanbul Basın Sitesi dış cephe temizliği, Basın Sitesi cephe temizlik şirketiBasın Sitesi inşaat temizliği, Basın Sitesi inşaat sonrası temizlik, Basın Sitesi inşaat sonrası ev temizliği, Basın Sitesi işyeri temizliği, Basın Sitesi boş ev temizliği, Basın Sitesi tadilat sonrası temizlik, Basın Sitesi okul temizliği, Basın Sitesi yurt temizliği, Basın Sitesi inşaat sonu işyeri temizliği, Basın Sitesi temizlik, Basın Sitesi inşaat sonrası villa temizliği, Basın Sitesi ev temizliği, Basın Sitesi ev temizlik şirketleri, Basın Sitesi tadilat sonrası ev temizliği, Basın Sitesi tadilat sonu villa temizliği, Basın Sitesi ev temizlik şirketiBasın Sitesi ofis temizliği, Basın Sitesi ofis genel temizlik, Basın Sitesi ofis temizleme hizmeti, Basın Sitesi ofis temizlik şirketi, Basın Sitesi ofis temizlik şirketleri, Basın Sitesi ofis temizlik firması, Basın Sitesi ofis temizlik firmaları, Basın Sitesi düzenli ofis temizliği, Basın Sitesi günlük ofis temizliği, Basın Sitesi part time ofis temizliği, Basın Sitesi düzenli ofis temizlik şirketi, Basın Sitesi periyodik ofis temizliği, Basın Sitesi ofis temizlik fiyatları, Basın Sitesi ofis temizlik işi, İstanbul Basın Sitesi ofis temizliğiBasın Sitesi cam temizliği, Basın Sitesicam temizlik şirketleri, Basın Sitesi okul cam temizliği, Basın Sitesi yurt cam temizliği, Basın Sitesi işyeri cam temizliği, Basın Sitesi ev cam temizliği, Basın Sitesi hastane cam temizliği, Basın Sitesi cam temizlik firmaları, Basın Sitesi cam temizlik şirketi, Basın Sitesi villa cam temizliği, Basın Sitesi cam temizlik firması, İstanbul Basın Sitesi, İstanbul Basın Sitesi temizlik şirketi, Basın Sitesi cam temizleme fiyatları, Basın Sitesi cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.