Beykent Temizlik Şirketi

Beykent Temizlik Şirketi, Dış Cephe Temizliği, İnşaat sonrası,Tadilat sonrası, Ev, Ofis, İş yeri, Villa, Fabrika, Okul, Uygun Fiyat Seçeneği %100 Memnuniyet Gar

BEYKENT TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesine bağlı Beykent yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Beykent’te kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Beykent’te verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Beykent’te hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Beykent’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Beykent’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Bev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Beykent’te uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Beykent Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Beykent dış cephe temizliği, Beykent dağcı cephe temizliği, Beykent dış cephe cam temizliği, Beykent cephe temizliği, Beykent cam temizliği, Beykent temizlik şirketi, Beykent temizlik şirketleri, Beykent temizlik firması, Beykent temizlik firmaları, İstanbul Beykent dış cephe temizliği, Beykent cephe temizlik şirketiBeykent inşaat temizliği, Beykent inşaat sonrası temizlik, Beykent inşaat sonrası ev temizliği, Beykent işyeri temizliği, Beykent boş ev temizliği, Beykent tadilat sonrası temizlik, Beykent okul temizliği, Beykent yurt temizliği, Beykent inşaat sonu işyeri temizliği, Beykent temizlik, Beykent inşaat sonrası villa temizliği, Beykent ev temizliği, Beykent ev temizlik şirketleri, Beykent tadilat sonrası ev temizliği, Beykent tadilat sonu villa temizliği, Beykent ev temizlik şirketiBeykent ofis temizliği, Beykent ofis genel temizlik, Beykent ofis temizleme hizmeti, Beykent ofis temizlik şirketi, Beykent ofis temizlik şirketleri, Beykent ofis temizlik firması, Beykent ofis temizlik firmaları, Beykent düzenli ofis temizliği, Beykent günlük ofis temizliği, Beykent part time ofis temizliği, Beykent düzenli ofis temizlik şirketi, Beykent periyodik ofis temizliği, Beykent ofis temizlik fiyatları, Beykent ofis temizlik işi, İstanbul Beykent ofis temizliğiBeykent cam temizliği, Beykent cam temizlik şirketleri, Beykent okul cam temizliği, Beykent yurt cam temizliği, Beykent işyeri cam temizliği, Beykent ev cam temizliği, Beykent hastane cam temizliği, Beykent cam temizlik firmaları, Beykent cam temizlik şirketi, Beykent villa cam temizliği, Beykent cam temizlik firması, İstanbul Beykent, İstanbul Beykent temizlik şirketi, Beykent cam temizleme fiyatları, Beykent cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.