Bebek Temizlik Şirketi

Bebek Temizlik Şirketi, Tadilat sonrası,Ev, Ofis, İş yeri, Villa , Dış Cephe Temizliği, %100 Memnuniyet Garantisi Uygun Fiyat seçenekleri Profesyonel Temizlik

BEBEK TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Bebek yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Bebek’te kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Bebek’te verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Bebek’te hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Bebek’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Bebek’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Bebek’te uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Bebek Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Bebek dış cephe temizliği, Bebek dağcı cephe temizliği, Bebek dış cephe cam temizliği, Bebek cephe temizliği, Bebek cam temizliği, Bebek temizlik şirketi, Bebek temizlik şirketleri, Bebek temizlik firması, Bebek temizlik firmaları, İstanbul Bebek dış cephe temizliği, Bebek cephe temizlik şirketi, Bebek inşaat temizliği, Bebek inşaat sonrası temizlik, Bebek inşaat sonrası ev temizliği, Bebek işyeri temizliği, Bebek boş ev temizliği, Bebek tadilat sonrası temizlik, Bebek okul temizliği, Bebek yurt temizliği, Bebek inşaat sonu işyeri temizliği, Bebek temizlik, Bebek inşaat sonrası villa temizliği, Bebek ev temizliği, Bebek ev temizlik şirketleri, Bebek tadilat sonrası ev temizliği, Bebek tadilat sonu villa temizliği, Bebek ev temizlik şirketi, Bebek ofis temizliği, Bebek ofis genel temizlik, Bebek ofis temizleme hizmeti, Bebek ofis temizlik şirketi, Bebek ofis temizlik şirketleri, Bebek ofis temizlik firması, Bebek ofis temizlik firmaları, Bebek düzenli ofis temizliği, Bebek günlük ofis temizliği, Bebek part time ofis temizliği, Bebek düzenli ofis temizlik şirketi, Bebek periyodik ofis temizliği, Bebek ofis temizlik fiyatları, Bebek ofis temizlik işi, İstanbul Bebek ofis temizliği Bebek cam temizliği, Bebek cam temizlik şirketleri, Bebek okul cam temizliği, Bebek yurt cam temizliği, Bebek işyeri cam temizliği, Bebek ev cam temizliği, Bebek hastane cam temizliği, Bebek cam temizlik firmaları, Bebek cam temizlik şirketi, Bebek villa cam temizliği, Bebek cam temizlik firması, İstanbul Bebek, İstanbul Bebek temizlik şirketi, Bebek cam temizleme fiyatları, Bebek cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.