Bakırköy Temizlik Şirketi

İstanbul, Bakırköy Temizlik Şirketi, Olan Netpak Temizlik, Dış Cephe Temizliği, Ev temizliği, İnşaat ve Tadilat Temizliği, Dezenfeksiyon,%100 Memnuniyet Garanti

BAKIRKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Bakırköy yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Bakırköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Bakırköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Bakırköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Bakırköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Bakırköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Bakırköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Bakırköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Bakırköy dış cephe temizliği, Bakırköy dağcı cephe temizliği, Bakırköy dış cephe cam temizliği, Bakırköy cephe temizliği, Bakırköy cam temizliği, Bakırköy temizlik şirketi, Bakırköy temizlik şirketleri, Bakırköy temizlik firması, Bakırköy temizlik firmaları, İstanbul Bakırköy dış cephe temizliği, Bakırköy cephe temizlik şirketi, Bakırköy inşaat temizliği, Bakırköy inşaat sonrası temizlik, Bakırköy inşaat sonrası ev temizliği, Bakırköy işyeri temizliği, Bakırköy boş ev temizliği, Bakırköy tadilat sonrası temizlik, Bakırköy okul temizliği, Bakırköy yurt temizliği, Bakırköy inşaat sonu işyeri temizliği, Bakırköy temizlik, Bakırköy inşaat sonrası villa temizliği, Bakırköy ev temizliği, Bakırköy ev temizlik şirketleri, Bakırköy tadilat sonrası ev temizliği, Bakırköy tadilat sonu villa temizliği, Bakırköy ev temizlik şirketi, Bakırköy ofis temizliği, Bakırköy ofis genel temizlik, Bakırköy ofis temizleme hizmeti, Bakırköy ofis temizlik şirketi, Bakırköy ofis temizlik şirketleri, Bakırköy ofis temizlik firması, Bakırköy ofis temizlik firmaları, Bakırköy düzenli ofis temizliği, Bakırköy günlük ofis temizliği, Bakırköy part time ofis temizliği, Bakırköy düzenli ofis temizlik şirketi, Bakırköy periyodik ofis temizliği, Bakırköy ofis temizlik fiyatları, Bakırköy ofis temizlik işi, İstanbul Bakırköy ofis temizliği Bakırköy cam temizliği, Bakırköy cam temizlik şirketleri, Bakırköy okul cam temizliği, Bakırköy yurt cam temizliği, Bakırköy işyeri cam temizliği, Bakırköy ev cam temizliği, Bakırköy hastane cam temizliği, Bakırköy cam temizlik firmaları, Bakırköy cam temizlik şirketi, Bakırköy villa cam temizliği, Bakırköy cam temizlik firması, İstanbul Bakırköy, İstanbul Bakırköy temizlik şirketi, Bakırköy cam temizleme fiyatları, Bakırköy cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.