Beylikdüzü Temizlik Şirketi

İstanbul,Bölgesi de Profesyonel Kadromuz ile 7/24 Temizlik Şirketi, olarak %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi Uygun Fiyat Seçenekleri Sunmaktayız. 212 320 38 89

BEYLİKDÜZÜ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Beylikdüzü yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Beylikdüzü’nde kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Beylikdüzü’nde verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Beylikdüzü’nde hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Beylikdüzü’nde verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Beylikdüzü’nde verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Beylikdüzü’nde uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Beylikdüzü Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Beylikdüzü dış cephe temizliği, Beylikdüzü dağcı cephe temizliği, Beylikdüzü dış cephe cam temizliği, Beylikdüzü cephe temizliği, Beylikdüzü cam temizliği, Beylikdüzü temizlik şirketi, Beylikdüzü temizlik şirketleri, Beylikdüzü temizlik firması, Beylikdüzü temizlik firmaları, İstanbul Beylikdüzü dış cephe temizliği, Beylikdüzü cephe temizlik şirketi, Beylikdüzü inşaat temizliği, Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik, Beylikdüzü inşaat sonrası ev temizliği, Beylikdüzü işyeri temizliği, Beylikdüzü boş ev temizliği, Beylikdüzü tadilat sonrası temizlik, Beylikdüzü okul temizliği, Beylikdüzü yurt temizliği, Beylikdüzü inşaat sonu işyeri temizliği, Beylikdüzü temizlik, Beylikdüzü inşaat sonrası villa temizliği, Beylikdüzü ev temizliği, Beylikdüzü ev temizlik şirketleri, Beylikdüzü tadilat sonrası ev temizliği, Beylikdüzü tadilat sonu villa temizliği, Beylikdüzü ev temizlik şirketi, Beylikdüzü ofis temizliği, Beylikdüzü ofis genel temizlik, Beylikdüzü ofis temizleme hizmeti, Beylikdüzü ofis temizlik şirketi, Beylikdüzü ofis temizlik şirketleri, Beylikdüzü ofis temizlik firması, Beylikdüzü ofis temizlik firmaları, Beylikdüzü düzenli ofis temizliği, Beylikdüzü günlük ofis temizliği, Beylikdüzü part time ofis temizliği, Beylikdüzü düzenli ofis temizlik şirketi, Beylikdüzü periyodik ofis temizliği, Beylikdüzü ofis temizlik fiyatları, Beylikdüzü ofis temizlik işi, İstanbul Beylikdüzü ofis temizliği Beylikdüzü cam temizliği, Beylikdüzü cam temizlik şirketleri, Beylikdüzü okul cam temizliği, Beylikdüzü yurt cam temizliği, Beylikdüzü işyeri cam temizliği, Beylikdüzü ev cam temizliği, Beylikdüzü hastane cam temizliği, Beylikdüzü cam temizlik firmaları, Beylikdüzü cam temizlik şirketi, Beylikdüzü villa cam temizliği, Beylikdüzü cam temizlik firması, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Beylikdüzü temizlik şirketi, Beylikdüzü cam temizleme fiyatları, Beylikdüzü cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.