Bahçelievler Temizlik Şirketi

Netpak Temizlik, Bahçelievler Temizlik Şirketi, olarak Müşterilerine %100 Memnuniyet Garantisi Uygun Fiyat Seçenekleri sunmakta 7/24 Kaliteli hizmet

BAHÇELİEVLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Bahçelievler yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Bahçelievler’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Bahçelievler’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Bahçelievler’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Bahçelievler’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Bahçelievler’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Bahçelievler’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Bahçelievler Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Bahçelievler dış cephe temizliği, Bahçelievler dağcı cephe temizliği, Bahçelievler dış cephe cam temizliği, Bahçelievler cephe temizliği, Bahçelievler cam temizliği, Bahçelievler temizlik şirketi, Bahçelievler temizlik şirketleri, Bahçelievler temizlik firması, Bahçelievler temizlik firmaları, İstanbul Bahçelievler dış cephe temizliği, Bahçelievler cephe temizlik şirketi, Bahçelievler inşaat temizliği, Bahçelievler inşaat sonrası temizlik, Bahçelievler inşaat sonrası ev temizliği, Bahçelievler işyeri temizliği, Bahçelievler boş ev temizliği, Bahçelievler tadilat sonrası temizlik, Bahçelievler okul temizliği, Bahçelievler yurt temizliği, Bahçelievler inşaat sonu işyeri temizliği, Bahçelievler temizlik, Bahçelievler inşaat sonrası villa temizliği, Bahçelievler ev temizliği, Bahçelievler ev temizlik şirketleri, Bahçelievler tadilat sonrası ev temizliği, Bahçelievler tadilat sonu villa temizliği, Bahçelievler ev temizlik şirketi, Bahçelievler ofis temizliği, Bahçelievler ofis genel temizlik, Bahçelievler ofis temizleme hizmeti, Bahçelievler ofis temizlik şirketi, Bahçelievler ofis temizlik şirketleri, Bahçelievler ofis temizlik firması, Bahçelievler ofis temizlik firmaları, Bahçelievler düzenli ofis temizliği, Bahçelievler günlük ofis temizliği, Bahçelievler part time ofis temizliği, Bahçelievler düzenli ofis temizlik şirketi, Bahçelievler periyodik ofis temizliği, Bahçelievler ofis temizlik fiyatları, Bahçelievler ofis temizlik işi, İstanbul Bahçelievler ofis temizliği Bahçelievler cam temizliği, Bahçelievler cam temizlik şirketleri, Bahçelievler okul cam temizliği, Bahçelievler yurt cam temizliği, Bahçelievler işyeri cam temizliği, Bahçelievler ev cam temizliği, Bahçelievler hastane cam temizliği, Bahçelievler cam temizlik firmaları, Bahçelievler cam temizlik şirketi, Bahçelievler villa cam temizliği, Bahçelievler cam temizlik firması, İstanbul Bahçelievler, İstanbul Bahçelievler temizlik şirketi, Bahçelievler cam temizleme fiyatları, Bahçelievler cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.