Beşiktaş Temizlik Şirketi

Beşiktaş Temizlik Şirketi, Geniş personel kadrosuyla Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası temizlik,Tadilat sonu ev temizliği, Dezenfeksiyon, hizmetleri sunuyor.

BEŞİKTAŞ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Beşiktaş yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Beşiktaş’ta kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Beşiktaş’ta verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Beşiktaş’ta hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Beşiktaş’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Beşiktaş’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Beşiktaş’ta uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Beşiktaş Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Beşiktaş dış cephe temizliği, Beşiktaş dağcı cephe temizliği, Beşiktaş dış cephe cam temizliği, Beşiktaş cephe temizliği, Beşiktaş cam temizliği, Beşiktaş temizlik şirketi, Beşiktaş temizlik şirketleri, Beşiktaş temizlik firması, Beşiktaş temizlik firmaları, İstanbul Beşiktaş dış cephe temizliği, Beşiktaş cephe temizlik şirketi, Beşiktaş inşaat temizliği, Beşiktaş inşaat sonrası temizlik, Beşiktaş inşaat sonrası ev temizliği, Beşiktaş işyeri temizliği, Beşiktaş boş ev temizliği, Beşiktaş tadilat sonrası temizlik, Beşiktaş okul temizliği, Beşiktaş yurt temizliği, Beşiktaş inşaat sonu işyeri temizliği, Beşiktaş temizlik, Beşiktaş inşaat sonrası villa temizliği, Beşiktaş ev temizliği, Beşiktaş ev temizlik şirketleri, Beşiktaş tadilat sonrası ev temizliği, Beşiktaş tadilat sonu villa temizliği, Beşiktaş ev temizlik şirketi, Beşiktaş ofis temizliği, Beşiktaş ofis genel temizlik, Beşiktaş ofis temizleme hizmeti, Beşiktaş ofis temizlik şirketi, Beşiktaş ofis temizlik şirketleri, Beşiktaş ofis temizlik firması, Beşiktaş ofis temizlik firmaları, Beşiktaş düzenli ofis temizliği, Beşiktaş günlük ofis temizliği, Beşiktaş part time ofis temizliği, Beşiktaş düzenli ofis temizlik şirketi, Beşiktaş periyodik ofis temizliği, Beşiktaş ofis temizlik fiyatları, Beşiktaş ofis temizlik işi, İstanbul Beşiktaş ofis temizliği Beşiktaş cam temizliği, Beşiktaş cam temizlik şirketleri, Beşiktaş okul cam temizliği, Beşiktaş yurt cam temizliği, Beşiktaş işyeri cam temizliği, Beşiktaş ev cam temizliği, Beşiktaş hastane cam temizliği, Beşiktaş cam temizlik firmaları, Beşiktaş cam temizlik şirketi, Beşiktaş villa cam temizliği, Beşiktaş cam temizlik firması, İstanbul Beşiktaş, İstanbul Beşiktaş temizlik şirketi, Beşiktaş cam temizleme fiyatları, Beşiktaş cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.